ВАЖНО !!! | IMPORTANT !!! > Представете се | Introduce yourself

Представяне Toma

(1/1)

Toma2020:
Здравейте,
казвам се Тома и съм на 45 г. нов съм в материята, но ми е доста забавно особено когато успея да отделя децата от телефоните и телевизията и ги привлека да се позабавляваме с нашата железница.
Надявам се да получа някои съвети относно оформянето на моя макет.

Поздрави на всички.

toniemi:

--- Цитат на: Toma2020 link=topic=5341.msg119244#msg119244 date=1593409136 ---Здравейте,
казвам се Тома и съм на 45 г. нов съм в материята, но ми е доста забавно особено когато успея да отделя децата от телефоните и телевизията и ги привлека да се позабавляваме с нашата железница.
Надявам се да получа някои съвети относно оформянето на моя макет.

Поздрави на всички.

--- Край на цитат ---

Здравей!
Разкажи нещо повече за твоята железница....кой мащаб е,какво имаш...ориентирай ни малко повече,за да можем да стъпим на нещо...как иначе да ти дадем съвети... може и снимки да качиш...
 :hi: :hi: :hi:
 :drinks: :drinks: :drinks:

Adrian:


Здрасти, Тома ! Радвам се, че си тук  :drinks:

Toma2020:
Здравейте отново,
Моята железница се сглобява всеки път в различна конфигурация и основните товари са бонбони, червила и т. н.
Разполагам с малък подвижен състав, но си поръчах дигитален комплект на Пико и играта ще стане по-интересна с 2 локомотива.
Интересува ме как да направя стрелките управляеми от дистанционното?
Как се прикача снимки от телефон?

toniemi:

--- Цитат на: Toma2020 link=topic=5341.msg119296#msg119296 date=1594039451 ---Здравейте отново,
Моята железница се сглобява всеки път в различна конфигурация и основните товари са бонбони, червила и т. н.
Разполагам с малък подвижен състав, но си поръчах дигитален комплект на Пико и играта ще стане по-интересна с 2 локомотива.
Интересува ме как да направя стрелките управляеми от дистанционното?
Как се прикача снимки от телефон?

--- Край на цитат ---

http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,3966.0.html

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия