Автор Тема: "Обект А" или проект за жп линия Долно Езерово-Долен чифлик  (Прочетена 33051 пъти)

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 618
  • Красотата е в детайла!
Благодаря за хубавите думите, но да си призная съм малко разочарован  от това, което видях като краен резултат. Бях се подготвил много, за какво ли не говорих - то не беше за първата идея за мост над Дунав при Гиген и строената там жп линия, после за промяната на местонахождението и за Дунав мост при Русе като част от същото трасе, от което е и Обект А, за параметрите на самото трасе, за гари, мостове и какво ли още не, че даже и за местни хора, участвали в проекта, с които бях говорил, а накрая от 20 мин. интервю и приказки дадоха по-малко от... пет. И всъщност акцентът беше върху тунела и момчето и момичето, и тяхната лондонска одисея и бъдещи планове, а не върху самия проект. Но нейсе, все пак може би за първи път се отделя толкова време на това иначе напълно забравено жп строителство.
А има още толкова много като него...
« Последна редакция: 30 Октомври 2021, 23:15:59 от Vlado »

Krasi Tankista

  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 910
  • Рейтинг: 593
Цитат на: Vlado link=topic=1764.msg122577#msg122577 date=1635624819
Благодаря за хубавите думите, но да си призная съм малко разочарован  от това, което видях като краен резултат. Бях се подготвил много, за какво ли не говорих - то не беше за първата идея за мост над Дунав при Гиген и строената там жп линия, после за промяната на местонахождението и за Дунав мост при Русе като част от същото трасе, от което е и Обект А, за параметрите на самото трасе, за гари, мостове и какво ли още не, че даже и за местни хора, участвали в проекта, с които бях говорил, а накрая от 20 мин. интервю и приказки дадоха по-малко от... пет. И всъщност акцентът беше върху тунела и момчето и момичето, и тяхната лондонска одисея и бъдещи планове, а не върху самия проект. Но нейсе, все пак може би за първи път се отделя толкова време на това иначе напълно забравено жп строителство.
А има още толкова много като него...

  А, че кой ще ти отдели 20 минути телевизионно време, да не си президент или министър - председател.....???
Репортажът беше доста скучен и непрофесионален , въпреки гръмкото заглавие. Жалко, че си се подготвял толкова дълго...
 :fie:
Всичко това обаче не е изненада.....просто НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ....!!!!
« Последна редакция: 31 Октомври 2021, 08:28:03 от Krasi Tankista »