Главен форум | Main forum > Моята колекция | My collection

Играчките на Пи моделс

<< < (20/20)

Nenchev:


Понеже на телефона не отваря сники, качени във FLIKR, а се оказва, че и от компа не ги качва - може би нещо не съм направил в настройките на Фликр-а, та се наложи да кача снимките на друго място.  Та, горе е изцяло месинговата мотриса, сглобена от Евгени от ужасно сбъркания проект.  Но, когато човек има желание и сръчни ръце, въпреки цялото старание на конструктора да го затрудни - има краен резултат.



--- Цитат на: Krasi Tankista link=topic=5376.msg122720#msg122720 date=1638247102 ---Като ще се върти купула, защо не вземе и да стреля...?   ;D

--- Край на цитат ---

 :pleasantry: Трудните неща ги правим с лекота, а невъзможните само малко ни забавят!  :pleasantry:





Nenchev:

--- Цитат на: Adrian link=topic=5376.msg122721#msg122721 date=1638263267 ---...право в очето на драгия колекционер

--- Край на цитат ---

А, той - драгият колекционер държи моделите зад витрина или в кашон, очето му е в безопасност.  Да му мислят карачите-по-макети...

Nenchev:
Понеже вчера ми доскуча, а ме мързеше да сляза до работилницата и да поработя върху текущите проекти, та седнах за няколко часа на компа да реализирам един отдавна плануван проект.  Днес пуснах сътвореното на 3D принтера, да видя дали всичко пасва и се получи това:





Лесното беше до тук.  Сега следва най-трудната и сложна част - боядисване и оформяне, за да заприлича максимално на оригинала. 



Направих си и листо на Корел-а...

Nenchev:








п.п.  Знам, че оръдието е по-дебело с няколко десети от милиметъра, ама такива сме ние, в Пи Моделс - дебели са ни оръдията.....съдба...

Ivo Nedkov:
 V60 изглежда много добре. Публикувай още снимки от направата на модела.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия