Автор Тема: Модел на електрически локомотив на БДЖ серия 42 от Тechimage (мащаб НО)  (Прочетена 55312 пъти)

mitko0888

  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2385
  • Рейтинг: 970
  • H0, еп. I, II, III, IV, София
    • Снимките ми ...
Дано преди боята да сглобят правилно капачето над вратите ...

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък


Верно ли не можахме да съберем 50 бройки?!!

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 618
  • Красотата е в детайла!
Необходимите 50 бр. са достигнати. Повече заявки не се приемат!

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 618
  • Красотата е в детайла!
Предвид въпроса на Адри в оценка в предишния ми пост да споделя, че сме в постоянна комуникация с фирмата и всякакво развитие по темата ще бъде споделяно тук. Засега единственото ново е написаното от мен малко по-горе, че започват боядисването на моделите в началото на февруари.

Mironista

  • Trade Count: (13)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 131
  • Рейтинг: 49
  • Напред и нагоре
Браво. Добра новина  &bgflag

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 618
  • Красотата е в детайла!
Топли, топли новини от чешките ни приятели. Предварително искам да предупредя, че те не са твърде словоохотливи, тъй че ще трябва да се примирим и с малкото, което ни изпращат, а сега то е:



Направили са нова кабелна линия на покрива на локомотива, което малко ги е забавило, но вече всички кошове са в бояджийното.

:)
« Последна редакция: 08 Февруари 2021, 09:10:01 от Vlado »

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък

Предлагам втората 50-ца да е с друг номер - така ще привлечете желаещи.

Mironista

  • Trade Count: (13)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 131
  • Рейтинг: 49
  • Напред и нагоре
До тук добре, можете ли да ги питате за още 2, 3 снимки отстрани и отпред. Според мен е редно да ни пратят поне 2 или 3 снимки, не е чак толкова трудно. Но това е мое мнение.

Поздрави на всички замесени!! bg&flag

ivo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (8)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2006
  • Рейтинг: 558
  • HO - II-III, София
Цитат на: Adrian link=topic=5381.msg120899#msg120899 date=1612768626
Предлагам втората 50-ца да е с друг номер - така ще привлечете желаещи.

Все пак  :) си зависи от Чехите, а и те разчитат да продават и на Европейския пазар. Ние сме по-специални индивиди :spiteful:
Но не пречи да си направим табелки с други номера  :)

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 618
  • Красотата е в детайла!
Цитат на: Mironista link=topic=5381.msg120900#msg120900 date=1612769330
До тук добре, можете ли да ги питате за още 2, 3 снимки отстрани и отпред. Според мен е редно да ни пратят поне 2 или 3 снимки, не е чак толкова трудно. Но това е мое мнение.

Поздрави на всички замесени!! bg&flag

Ние питаме и искаме снимки, но както казах и по-горе, те са много пестеливи откъм обяснения, тъй че трябва да сме доволни и от малкото, което получаваме. За мен в случая е по-важно, че работят и нещата се движат по план макар и с малко закъснение.

mitko359

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (11)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 683
  • Рейтинг: 31
Ще бъдат ли добавени ветробраните като допълнителен детайл за поставяне?

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 618
  • Красотата е в детайла!
На въпроса на Адри в оценките:
Писахме на чехите за новини за моделите и чакаме отговор. Както бях писал и преди те са много пестеливи откъм приказки и всякакви наши опити до този момента да променим това удрят на камък - отговорите винаги са изречение-две, не повече. Така че съжалявам, че и ние сме толкова лаконични, но повече наистина не знаем, освен че моделите се правят.
Засега толкова! При повече информация веднага ще ви уведомя.

Mironista

  • Trade Count: (13)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 131
  • Рейтинг: 49
  • Напред и нагоре
Както се казва липсата на обратна връзка е по-лошо и от лошата обратна връзка. Но също е вярно и че клиента е винаги прав. А в случая ние сме клиента с главно К. Моля не приемайте този коментар от моя страна като заяждане или критика напротив. Съвсем нормално е като си дал не малко пари визирам 50 броя машини платени да получиш 3 снимки за 3 минути.

Пак казвам това не е заяждане от моя страна, нито критика, нито нищо, просто разсъждавам на глас и споделям мнение. Наясно съм, че каквото сте могли сте направили, но мисля че е редно Чехите да качат 3 снимки и да напишат 3 изречения. Това отнема 5 минути според мен.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Трудно ще стане - въпросните чехи са си такива поне от десет години, въпреки подобни изявления и в техни, и други чужди форуми!
Просто са си чешити и това е! Може би за това пък (поради форумите) и се държат по този начин...
 :hi:

Mironista

  • Trade Count: (13)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 131
  • Рейтинг: 49
  • Напред и нагоре
Няма проблеми. В сферата в която се занимавам има едно правило - клиента винаги е прав независимо защо, как и какво. Дори се изисква месечен репорт за напредъка на даден проект. Не мога да повярвам, че е толкова трудно да се изпратят 3 снимки с 6 думи на чешки - има преводачи и може да се преведат. Пак казвам това не е заяждане или мрънкане, просто не мога да го повярвам как тези Чехи градят доверие към нови клиенти като нас. Най-нормалното е да са малко по как да кажа юзър френдли. Това е мое мнение и не ангажирам никой с него.