Ревюта и поддръжка на модели | Reviews and maintenance of models > Представете модел на български подвижен състав | Review a BG model

БДЖ 43-20

<< < (2/5) > >>

Krasi Tankista:

--- Цитат на: pavlinbg link=topic=5539.msg122403#msg122403 date=1633851970 ---Това с големите фирми ми хареса!
Поздравления за Краси Танкиста, който доведе проекта до край. Както бях писал в темите, това е най-добрият модел на локомотив 43-та серия (един от флагманите на БДЖ през последните епохи), който съм виждал. Изглежда ключително реалистичен. Браво маестро!  :hi:

П.С. Сега очакваме и 45-та серия...

--- Край на цитат ---

Благодаря, но докрай ще бъде, когато са готови металните.... Засега това, което виждаме е една чудесна демо - версия, направена почти без забележки от Васко с използване на собствен донор, бленди на талигите интериор  и електроника. В момента за металните модели се леят интериорите, фрезоват се прозорците, запояват се изолаторите и се изработват платките за електрониката...
 ;D 

pavlinbg:

--- Цитат на: Krasi Tankista link=topic=5539.msg122404#msg122404 date=1633853436 ---Благодаря, но докрай ще бъде, когато са готови металните.... Засега това, което виждаме е една чудесна демо - версия, направена почти без забележки от Васко с използване на собствен донор, бленди на талигите интериор  и електроника. В момента за металните модели се леят интериорите, фрезоват се прозорците, запояват се изолаторите и се изработват платките за електрониката...
 ;D

--- Край на цитат ---

При условие, че сте обединили сили с Васко, няма начин да не се получи такова бижу в завършен вид.  :good:

Krasi Tankista:

--- Цитат на: pavlinbg link=topic=5539.msg122405#msg122405 date=1633854335 ---При условие, че сте обединили сили с Васко, няма начин да не се получи такова бижу в завършен вид.  :good:

--- Край на цитат ---

Заслугата за крайния резултат е изцяло на Васко. За мен беше интересно, че от моя комплект с определени усилия и комбинации от други модели  се получава определено добър финал. Засега всичките три модела сглобени от този комплект са напълно достойни. Дори един от тях беше конвертиран в 44 - ка на ТБД...
 ;D

pavlinbg:
Сега изгледах и клипа. Изключително реалистични звукови и визуални ефекти, като започнем от светлините, минем през компресори, вентилатори и свършим с "гвоздея в програмата" - искрите от машинното при набиране на позиции с АТП. Какво да кажа?! Едно голямо брависимо и на Васко! Това е модел, който спокойно може да се мери с тези на големите фирми.  :hi:  :good: bg&flag

Vlado:
Част от тях с Васко ходихме да записваме от истински локомотив на Централна гара. Машинистът беше много разбран и пусна каквото Васко поиска. Доколкото зная, всички звуци са запис на истински, но нека изчакаме Иво и Васко да представят в подробности изработването на модела и ще разберем какво се е случило реално.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия