Автор Тема: Гореща молба от Методи Панайотов  (Прочетена 2937 пъти)

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5529
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Здравейте на всички!
Първо да напомня кой е Методи Панайотов - това е онзи симпатичен неуморим родолюбец, който направи и невъзможното, за да проима в Бараково в бившата книжно-мукавена фабрика музей на Балабановата фабрика и на Рилската теснолинейка. На този човек поклон!  :hi:
Сега да видим с какво ние можем да му помогнем:
Преди няколко дни ми се обади същият този Методи и ме помоли, ако е възможно, да му осигурим за музея един най-елементарен кръг линии за моделна железница със също толкова минимален подвижен състав за него, например един локомотив и три-четири вагона (пътнически, товарни няма значение). Разбира се, трябва и траф. Най-добре аналогови и старо Пико (НО), но и по-нови няма да върне, а защо не и Мерклин, ако на някой му се даряват такива модели.
И така да обобщя - Методи моли всички нас да му осигурим като дарим малко моделни железници за неговия музей. Моля, ако приемете присърце тази молба, да се свържете с мен (може и на лична) за повече подробности и за начина на предаване на моделите, а аз ще имам грижата после да му предам всичко здраво и боеспособно.
Предварително благодаря на всички, които ще се отзоват на тази молба! :)

choveka_vlak

  • Trade Count: (0)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
  • Рейтинг: 8
  • човек докато е жив се учи!,...
Re: Гореща молба от Методи Панайотов
« Отговор #1 -: 02 Май 2022, 05:10:37 »
здравей Владо чакам да се обадиш на тел 0882881306 имам всичко необходимо