Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Похвалете се с вашия макет | Show us Your layout

Макетът на Old Boris

(1/2) > >>

Old Boris:
Преди време Гришата (Gregory) каза „ Боре твоята тема е за раздела с макети“, но аз дълго се придържам към раздела „Разширяване и модернизиране на макета“ от „Имам нужда от помощ при макетиране“. Този раздел е много полезен за мен, защото колегите реагират бързо и компетентно към моите въпроси.За всичко това съм благодарен. И ще продължа да бъда активен там.
Но сега искам все пак да покажа какво съм постигнал на моя макет, да разкажа малко история около него и около моето хоби „не обяснимо“. Това ще е „ Таван, макет и Old Boris”. Имам още доста да правя по макета, особено по ел. частта, където съм почти лаик а и годините си казват думата вече, но това е хоби и бъдещето е пред нас. :hi:
За съжаление много снимки, които съм публикувал във форума чрез picbg.net изчезнаха, но ще ги намеря в архивите ми и пусна отново.
Като начало ще е едно клипче , което направих последните дни.  :hi:


https://www.youtube.com/watch?v=50jnUoe4M64

toniemi:

--- Цитат на: Old Boris link=topic=5593.msg124007#msg124007 date=1668886831 ---Преди време Гришата (Gregory) каза „ Боре твоята тема е за раздела с макети“, но аз дълго се придържам към раздела „Разширяване и модернизиране на макета“ от „Имам нужда от помощ при макетиране“. Този раздел е много полезен за мен, защото колегите реагират бързо и компетентно към моите въпроси.За всичко това съм благодарен. И ще продължа да бъда активен там.
Но сега искам все пак да покажа какво съм постигнал на моя макет, да разкажа малко история около него и около моето хоби „не обяснимо“. Това ще е „ Таван, макет и Old Boris”. Имам още доста да правя по макета, особено по ел. частта, където съм почти лаик а и годините си казват думата вече, но това е хоби и бъдещето е пред нас. :hi:
За съжаление много снимки, които съм публикувал във форума чрез picbg.net изчезнаха, но ще ги намеря в архивите ми и пусна отново.
Като начало ще е едно клипче , което направих последните дни.  :hi:


https://www.youtube.com/watch?v=50jnUoe4M64

--- Край на цитат ---

Клипа не се отваря, частен е!

Adrian:
видеото е 'частно' , т.е. недостъпно ;)

gregary:
Боре, тук е мястото на макета ти.  :)
В момента клипа ти е частен - влезни си в твойто YouTube Studio, "съдържание", в графа "видимост" промени от "частен" в "публичен" и  готово...

toniemi:

--- Цитат на: gregary link=topic=5593.msg124011#msg124011 date=1669011879 ---Боре, тук е мястото на макета ти.  :)
В момента клипа ти е частен - влезни си в твойто YouTube Studio, "съдържание", в графа "видимост" промени от "частен" в "публичен" и  готово...

--- Край на цитат ---

Че аз още вчера го гледах, мисля че го е оправил....

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия