Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Имам нужда от помощ при макетирането | Need help with layouts

Тапети с пейзажи

<< < (2/19) > >>

TANO:
Здравей VaCo
Това са обикновени хартиени тапети, но ако си лепил някога тапет, ще се справиш. Да - леко се набръчкват докато са мокри, но после се опъват идеално. Освен това леко се удължават и трябва да го имаш предвид при напасването на парчетата. Моите ги лепих на три отделни плоскости от мукава и след това ги закачих на стената отзад като картини. Не си спомням да съм ги "благославял", стана сравнително лесно. Поздрави!

VaCo:
Мерси ТANO

Това с мукавата е добра идея, но не се ли огъва когато лепилото запоне да стяга ?

gts.best:
Здравей, аз използувам небесно син картон от книжарницата по 1,50лв/бр (70х50 см) и после имам приятел който ще ми нарисува облаците.
Поздрави

П.П Картона е за рисуване и се лепи перфектно с Ц200 за талашита.

pach:

--- Цитат на: gts.best link=topic=1610.msg23845#msg23845 date=1240580309 ---Здравей, аз използувам небесно син картон от книжарницата по 1,50лв/бр (70х50 см) и после имам приятел който ще ми нарисува облаците.
Поздрави

П.П Картона е за рисуване и се лепи перфектно с Ц200 за талашита.

--- Край на цитат ---

Ха , това също е гениално простичко , но ефективно!!!!
 :good:

TANO:

--- Цитат ---Мерси ТANO

Това с мукавата е добра идея, но не се ли огъва когато лепилото запоне да стяга ?
--- Край на цитат ---
Опитва се, но и затова си има високи технологии, при това изпитани. Значи след като тапетите дръпнат поставяш плоскостите под килима за едно денонощие. После при качването на стената отгоре ги държат винтове, а отдолу ги притиска макета и не могат да се изметнат. И за да не стане недоразумение -става дума за този материал, от който правят гърбовете на гардеробите. Аз знам, че му викат мукава, ако греша поправете ме

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия