Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Похвалете се с вашия макет | Show us Your layout

Кой, какво и колко?

(1/4) > >>

Gervasii:
здравейте, на всички. не успях да намеря място за таз тема тъй че на адм оставам да я намести.
имаме раздел "похвалете се с вашия макет" и идеята ми е да бъдат дадени параметрите на макетите като размери (габаритни), брой на локомотивния и вагонният парк, едновременно колко влака могат да се движат, брой гари, броя на стреките, аналогово или дигитално управление и др.
предложението ми е в смисъл ДЕРЗАЕЩИЯТ да добие по-голяма представа за макета.

EMPEROR:
Ами то това е идеята на "Похвалете се с вашият макет" ... като го представиш да дадеш и малко инфо за него, за колко време е направен, етапи, подвижен състав, стрелки и т.н и т.н. ... само дето никой не ще да си признае без бой  ;)

mill:
Ето бе,как не съм си признал,всичко си казвам аз :),Размери,сгради всичко е описано:)
11бр.стрелки,автоматизирани с апарати на конрад,релсов път на Пико -R2,3,4,9.Засега 1 br218/roco/+3 пътн.вагона  и  1 herkules/piko/ +2 пътн. conax,

Voodoo:
Искам да попитам с какъв софтуер правите схемите на макетите си ?

mill:

--- Цитат на: Voodoo link=topic=602.msg6864#msg6864 date=1213255115 ---Искам да попитам с какъв софтуер правите схемите на макетите си ?


--- Край на цитат ---
Аз с тази   http://www.winrail.com/

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия