Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Чужди форуми

(1/4) > >>

EMPEROR:
Колеги, днес с мен се свърза един човек от Молдова по повод продажба в този форум. Не мога да скрия задоволството си от това, че ни посещават и хора от други държави. Човека изглежда доста приятен и ми даде линк към техният ЖП форум - http://scaletrainsclub.com/board/index.php . Та да се надяваме, че и занапред ще се развиваме и обменяме опит не само по между си, но и с други братя по хоби от цял свят!!!

Maktub:
Хе, това наистина е страхотно! Определено ще е интересно, ако има някакви бъдещи контакти с други съратници  :) Засега нямам време да почета по-подробно из техния форум, но по-нататък ще го разровя по-подробно.

Gervasii:
така е първо в молдова, после и целия съветски съюз :D

pach:
Чудесно!Този молдовец е първото пиле... ;D
--------------------------------------------------------------------------------
Да попитам , аз влизам в нашият форум само с паролата от регистрацията ...
Има ли друг начин да се чете форума тук ?

EMPEROR:
Въпросният човек е и последно регистриралият се член на нашия форум -  kestrel :) Който по една случайност също се оказа администратор на неговия форум :) Аз лично много се зарадвах от идеята да обменяме опит и с хора извън България :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия