Автор Тема: Находка  (Прочетена 3635 пъти)

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Находка
« -: 28 Юни 2008, 08:36:48 »
Тази сутрин се заинтересувах дали няма сайт на фирмата "Vero" - едно време съм купувал баузатц сгради от тях,ама не си спомням къщи ли  бяха , гари ли.Но не щеш ли попаднах на това - www.afterbuy.de/afterbuy/shop/storefront/storefront.aspx?shopid=23033&katalogID=87208 - 39k .Цените ми се струва доста тънки,не знам къде е уловката - ДДС ли , дали пък няма някаква скъпа доставка? Нека някой "немец" сподели,че ми се търгуват стрелки оттук,а и гледам на "Vero" нещата са интересни,макар и малко като асортимент.  :)

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Re: Находка
« Отговор #1 -: 28 Юни 2008, 09:07:15 »
Vero - това е старото име на Auhagen
Разгледах сайта - цените им са си съвсем нормални.
За стрелки не знам каква ще ти е далаверата, като цената им е с по 1-2 евро по ниска, колко ще трябва да си вземеш за да избиеш парите, които ще платиш за доставка? Може би един кашон?
А ако става въпрос за ламаринените стрелки от старото Пико - пише че са продадени, не видях и цена...Дори и една къса захранваща релсичка само да си вземеш за 99 евроцента, прибави доставката от 8-9 до 17-20 евро  :o
Стрелки поне тук може да си намериме всякакви ;)

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re: Находка
« Отговор #2 -: 28 Юни 2008, 09:49:27 »
Ами благодаря ,че ми каза за Аухаген-Веро,това наистина не го знаех.(човек се учи докато е жив)
А колкото до стрелките , ето тази 690089006 ми прилича на  пиковска,п профил и е електрическа (класическия тип на пико),с цена 13.30 евро.Е,вече не  се знае дали не пише някъде дали има от този асортимент,защото езика не го разбирам.А този надпис по кутиите "Веро" ще рече , че са някакво  специфично производство,примерно само за вътрешния пазар или просто е залежала стока от онези години?...защото ако е така,значи си струва човек да закупи нещо такова,то няма да е със статут на "конфекция" като сегашните сгради,дето ги предлагат по-известните фирми в каталозите си.