Електроника и Електротехника | Electronics and Electrical Engineering > Цифрово / дигитално управление | Digital Command Control

DCC продукти на CT-Elektronik

<< < (3/11) > >>

widowmaker:
Не, на Т9, Флайшманският, дано му намеря место, че локомотива все още не е у мен (ще го получа по нова година), а като гледам на spare parts пдф-а, швабите са го наринали почти догоре с всякакви простотии.
А и сега като гледам, ей тоя SL74DA май най ме устройва, мотора повече от 200-300мА надали ще лапне, а размерите на този въпросният ме устройват.
Ако пък намериме звук за Т2 Гласкастен, направо взимам 2.
Така като гледам обаче, Те двойка май няма...
ЕСУ имат точно Т2 и независимо от високата цена, ще трябва да се бръкна...

lubomir:
Вярно! Аз чак сега видях че си писал за Т9. Аз поради вечното ми бързане, чета диагонално и като видях Т, нататък просто реших че те интересува Т3. Та така. Извинявам се!
Относно Т2: в препратката която ти дадох наистина го няма, но това не значи че аз го нямам. Въпросът е обаче че в момента нямам SL74  а имам SL51. При последната поръчка просто бяха разпродали всички SL74 и не можах да доставя. Предполагам че в момента вече би трябвало да имат.
Ще питам и ще те информирам.

lubomir:
Току що говорих. Има го и може да се доставя вече.

widowmaker:
Ами давай ако те устройва с Еконт и наложен платеж края на месеца да го отработиме.

lubomir:
За пратки използвам, Спиди, понеже работя с тях вече повече от 5г, без нито една издънка(за разлика от другите), а и за наложен платеж се изисква договор, а аз имам съмо със Спиди.
Не те разбрах кой от декодерите искаш и с какво да се програмира.
Пак ти предлагам, ако имаш 1-на свободна събота или неделя, ела на место, хем ще се видим, хем ще ти обясня всички тънкости, хем ще правим проби и квото там друго се сетиш. Ако пък нямаш възможност, ще стане и само чрез доставка.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия