Ревюта и поддръжка на модели | Reviews and maintenance of models > Създаване, ремонти и усъвършенстване на модели | Creation, repairs and tuning up models

Една идея дето ми хрумна след като ме хвана яд

(1/1)

martzaro:
От много време една лафка на пико седеше на една витрина и аз все нямах пари за да я купя. Кутията беше почти прашасала и не се виждаше много на витрината. Както и да е намерих най-накрая свободни пари за да я взема.......и нали се сещате за един закон за една гадост, абе ясно че си останах без лафка на гарата >:( >:( >:( >:( >:(
От друга страна това ме накара да се  ??? ??? ??? ??? ??? ??? и да поровя в старите сетове за нещо дето и в Пико го нямат ::) ::) ::) та се получи това :o :o :o ;D ;D ;D ;D ;D ;D:
слагаме шуберите
малко навесче и капаци


много е важно да се знае какво продаваме

Остана само подходящата тента и масичките, столовете и чадърите /и единбетонов постамент вместо талиги/ и може да отворим за продаване ;) ;) ;) ;) ;) ЕЙЙЙЙ ПИКО ЯЖТЕ МУ Г.......ТАААА

Maktub:
ХАХАХА!  ;D ;D ;D  Браво, martzaro, страхотно се е получило! Това преобразувание страхотно ме изкефи. Абе това е: сиромах човек – жив дявол!  :)

vania85:
  Браво Оги, много е красиво! Струва ми се обаче, че ще бъде по-ефектно ако го оставиш върху талигите ;) затворен от двете страни с купчини чакъл в началото на някой челен коловоз с рампи от двете страни! Или на глуха линия в индустриална зона, като лавка за работниците ;)

Adrian:


Хех , много е готино !!

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия