Магазини / Поръчки / Оказион | Shops / Orders / Bargains > Зона на търговеца | Retailer's zone

Ebay

<< < (33/72) > >>

XRISTO:

--- Цитат на: widowmaker link=topic=316.msg52221#msg52221 date=1294766798 ---На 10000 продажби не са толкова много (рейтинг 99.8%), то винаги си има и недоволни.

--- Край на цитат ---

Аз си правя труда да "чета" (с "гугъл транслейт"  :spiteful:) негативните.Нямаш на представа за какви глупости се оплакват някои.Има такива мрънкала по света...  :yes:

widowmaker:

--- Цитат на: zazo link=topic=316.msg52252#msg52252 date=1294822282 ---Аз се сещам за причината да мислиш, че е станало така. Чети пак, защото следващия път може да видиш неприятно съобщение за грешка, аз съм го виждал. Не е хубаво да се говори наизуст.

--- Край на цитат ---

Аз казвам това, което ми се е случило, пък било то и веднъж.
Не давам съвет как да процедира, нали?

Не говори глупости "наизуст", моля те!
"Не е хубаво"!

pach:
Изпуснете парата...защото всичко зависи от ...параметрите на конкретната "сделка".
Диспут можеш да повдигнеш и на 59-тия ден (на 60-тия просто автоматично се изтрива всичко от папките ти)
стига да не попаднеш на "автоматичните" софтуерни функции заложени в Ибея. А това е доста трудно - да се свържеш със жив човек отсреща  :sarcastic:.
Това впрочем, след ъпгрейда от началото на ...ноември ли беше :scratch_ones_head:, май доста добре е вече застъпено - говоря за автоматичните от типа "въпроси-възможен отговор" при повдигане на "диспут".
 Аз също ползвам "механичната" гугъл-преводачка и резултата понякога е ...шокиращо въртящ се в един затворен кръг (при повдигане на диспут де...).

При всички положения, моето мнение е, че не трябва да се чакат крайните срокове, а да се "атакува" незабавно продавача с ежедневни (ако трябва, щото някой се ослушват от отговор веднага) писма запитвания, непременно през Ибея (щото всичко се регистрира там), което в 90 % от случайте се окзва достатъчно и най-големият тъпанар отсреща (не че и тук нямаме такива) да се откаже от мошеничество на "дребно" и да изпрати стоката, макар и със закъснение.
Имах подобен случай, продавачката (!) поучи отрицателен фийдбек от мен в края (58-мия ден  :spiteful:) и след две седмици и половина стоката се оказа при мен. В този случай аз бях плюл на парите, защото ми извърташе нещата така че да ми върнела някаква доста по-различна сума от платената ...мисля че искаше да върне само 1/3....!!!
Е не стана  :yes: както и се искаше.
А избързах с отрицателният фиидбек, за да не го "изпусна" както ми се случи на два пъти!
Ясно е че положителните не търпят такива изчаквания - давам ги веднага съграсно "правилата" които спазва и е описал някъде тук Мишо Табаков!
 :hi:

zazo:

--- Цитат на: widowmaker link=topic=316.msg52255#msg52255 date=1294823571 ---"Не е хубаво"!

--- Край на цитат ---

Не е.

sumosan:
Здравейте,

Често поръчвам стоки от американски сайтове и забелязвам, че много от тях предлагат услугите си само на граждани на САЩ или пък таксите за използване на чуждестранни карти са прекалено високи.

За да преодолея това неудобство, регистрирах виртуален адрес в www.viaddress.com.

Регистрацията, както и част от услугите са безплатни, а таксите за съхранение и изпращане на покупките са значително по-ниски от останалите сайтове, предлагащи подобни услуги.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия