Автор Тема: Подразделът "Клубът на Railway Passion" вече е факт. Коментари и критики тук.  (Прочетена 24510 пъти)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Регионални Клубове
« Отговор #90 -: 14 Октомври 2008, 12:50:08 »
Цитат на: ritchie link=topic=877.msg11210#msg11210 date=1223967133
По  повод  на  целия  огън  и  жупел,  който  се  изсипва  по  мой  адрес,  мога
само  да   ви  напомня  народната  мъдрост:
Кучетата  си  лаят,  керванът  си  върви !
Всеки  от  моите  критици  да  го  разбира,  както  си  иска.
А  с  Pach    бих  влезал  в  спор  само  когато  бозата  в   главата  му  се  поотаи.   
Щом  не  можете  да  търпите  мнението  на  другите,  толкова
по-жалко  за  вас.  Успех  на  всички  и  дерзайте  с  любимото  хоби !

Въпреки , че не съм привърженик на отрицателните мнения искам да попитам нещо г-нът от Пловдив.
Кучетата явно сме всички ние , от този форум (пък нека екипа на форума да не вижда това - нали точно хората му  се явяват най-толерантните в случая) които изказахме мнения различни от твоето...
Всъщност ти какво мнение имаш (май бозата не е при мен!) защото на отправените ти въпроси пряко от мен , и непряко от другите , включително и колегите - пфу , пардон ...кучетата от Пловдив , ти не даде за тия два - три дни нито един отговор , каквато и мисъл да се съдържаше в него!
Така , че на практика наистина не може и да спориш с мен , защото не смееш да си кажеш задните мисли , ами се прикриваш зад обикновенни клишета.
Колкото до керванът дето си вървял - нека да си върви , тръгнал от нищото , съдържащ една голяма кухина , и запътил се към нищото !!!
(послушай съвета на градският си и си намери книгата на Дефо , да си я прочетеш ...)
На мен със сигурност ще ми липсваш ... друг едва ли ще сглупи по този тотален начин в този форум ,и така и няма да има повече повдигане на духа от този сорт...
----------------------------------------------------------------------------
БР118 надявам се да ме направиш почетен член (тоест без членски внос) на личният ти клуб , ще се смея най-силно от всички на бисерните ти идеи!!! ;D ;D ;D
...мммм и четири двуетажни секции от мен с логото на клубът ти , под надпис БДЖ!!!това като подкуп ;) ;))
--------------------------------------------------------------------------------
Един път ти го написах (архивите са живи , макар тук всичко да го замазахме...) и сега пак ще ти го кажа .
Да ме обиждаш можеш колкото си искаш , но да ме засегнеш - никога.
Аман от хора избиващи комплекси , но ти със сигурност липсваш в този свят  за мен!!!
 ;D ;D ;D ;D ;D

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Колеги, моля, придържайте се към добрия тон!

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Владо , да считаме ли че избираш не неутралната позиция на форумната администрация?
Как да разбирам - когато ни обиждат колегите тук , не виждаш причина да вземеш мерки  най-малкото под формата на "бан" , но когато отговарям подобаващо на тези обиди , веднага призоваваш за колегиалност
 ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
Аз колега с човек който ме нарича куче , НЕ СЪМ ...
А ти?

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Аз, като форумна администрация, винаги съм неутрален що се отнася до запазването на реда в самия форум. Така че отговорът ми е "ДА" неутрален съм в случая, точно защото по дефиниция трябва да съм такъв. Иначе си представи какво щеше да става ако, например, съм на страната на Ричи или на твоя, или на някой друг?!
А що се отнася до обидите: Не мисля, че Ричи има това предвид, че си куче. Нито ти, нито който и да е! Той използва метафори, за да изрази своето си мнение. А това, че на нас не ни харесва това мнение, не означава, че не трябва да го изразява. Апелът ми да запазите добрия тон е не само към теб, Пламене, но и към Ричи и всички останали, които, може би, щяха да отговорят след теб. И в крайна сметка, Пламене, отговаряйки на Ричи, се принизяваш на неговото ниво, такова каквото го твърдиш. Ти на неговото ниво ли си, Пламене?

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Цитат на: Vlado link=topic=877.msg11239#msg11239 date=1223980291
Аз, като форумна администрация, винаги съм неутрален що се отнася до запазването на реда в самия форум. Така че отговорът ми е "ДА" неутрален съм в случая, точно защото по дефиниция трябва да съм такъв. Иначе си представи какво щеше да става ако, например, съм на страната на Ричи или на твоя, или на някой друг?!
А що се отнася до обидите: Не мисля, че Ричи има това предвид, че си куче. Нито ти, нито който и да е! Той използва метафори, за да изрази своето си мнение. А това, че на нас не ни харесва това мнение, не означава, че не трябва да го изразява. Апелът ми да запазите добрия тон е не само към теб, Пламене, но и към Ричи и всички останали, които, може би, щяха да отговорят след теб. И в крайна сметка, Пламене, отговаряйки на Ричи, се принизяваш на неговото ниво, такова каквото го твърдиш. Ти на неговото ниво ли си, Пламене?

съгласен съм и предлагам да преустановим полемиката, като отчитаме че всички сме на едно мнение освен ЕДИН

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Цитат на: Gervasii link=topic=877.msg11241#msg11241 date=1223980674

...всички сме на едно мнение освен ЕДИН

Ще стигнем до истината накрая ;) Аз форума по-сплотен под обща идея не го бях виждал и дори се радвам до някъде, че се стигна до тук, за да го разбера :)

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1703
  • Рейтинг: 158
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Здравейте!
  От няколко дена умишлено само седя и чета тази ескалираща тема! Реших и аз да взема отношение по въпроса. Не са ми приятни ругатни и обиди!!! Всички сме тук за да споделим знания и опит за любимото ни нам хоби!!! Аз съм за КЛУБ!!! Нищо лошо няма да има и регионални, но да се уважаваме! А отностно сайта - форума считам, че може да бъде в сегащния си вид с под раздели за градовете - клубовете. Няма смисъл от повече форуми и сайтове - материалите и въпросите ще се дублират. Поздравления за бързата реакция на админите!
  А, отностно въпросните колеги имам един съвет към админите: проверете по IP всеки един участник във форума и вижте конекциите му. Съмнявам се, че това е един и същи човек!!! Ако незнаете как да се засича, на лична или на skype ми ги дайте - аз съм насреща. Казвам това защото от две години и кусур се занимавам с Р2Р DC++ краста ми е и там ежечасово се сблъсквам с този проблем. А тук - форума е единственото място в което наистина приятели се разтоварвам и чета с интерес научавайки за нови неща, споделени от вече стигнали до някакво решение колеги.
  Желая късмет и успех на всички!!!
 

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
 :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Уважаеми Владо!
За втори път се държиш към мен ... обидно!
Първият път бе когато след мой призив да се изолира темата за клуб по начин изискващ отново регистрация за да може да се чете и пише само от заинтересуваните хора , ти буквално изхвърли в общи приказки тази тема...с което освен да покажеш че не е толкова важна , май друго не постигна!Резултатите не закъсняват , както и сам се уверяваш ... разни такива  тепърва ще ти се катерят по главата...
Сега втори път , след като не ми се отговори на нито един въпрос конкретно по темата тук , а се премина към обидите като аргумент , и биде подканен дори от друг форумец за мерки , ти заяви ,че не виждаш причини .
Това ми даде основание , да сметна ,че мога и сам да отговоря на обидите , без да смутя свободният ред на този форум.И в следващият момент правиш забележка на мен а когато аз ти отправям директен въпрос , какво става , правиш забележка и на ричи !?!?!?След дъжд - качулка , ето ти още една метафора , да ти стане ясно , че знам много добре слизайки до нивото на простаците , аз само подклаждам тяхната ненавист...
Това е тенденциозно отношение към мен , което ме обижда !!!
Питам те с какво предизвиквам това специално отношение към мен?

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Както казва Лъчо , радвам се че тук сме вече доста познати и единни , за да се преборим със проблемите стоящи пред нас като хобисти!Надявам се някой ден да си припомняме този момент , като "случая който се опита да разцепи форума" и това да е най-голямата беля която да ни се е струпвала на главата! ;)
Пожелавам успех на всички колекционери , моделисти , модулисти и клубисти в това хоби!!!
Или както казват в "по-добрите" клубове и сайтове -
Бъдете щастливи с хобито си!!!

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък


случаят "Филибето гейт"  ???

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
а иран-контри