Автор Тема: Филми - какво гледахте , какво препоръчвате , свързани с хобито и т.н....  (Прочетена 109813 пъти)

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
XRISTO, принципно ще ти тръгне, единственият проблем може да дойде, ако видеото е някаква Нвидия 8200 SE /SE = Сакат едишън  :haha:/. Доколкото си спомням минимумът на видеото беше Нвидия 7900 с 256 МБ ДДР2 собствена памет, за Ати не помня.. Мога да го проверя допълнително... Възможно е да има проблем и при директно четене от външния хард, тъй като масовите външни са на по-ниски обороти и по-голямо време за достъп...
« Последна редакция: 29 Април 2010, 18:53:52 от Best Ripper »

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Ами 8500 май, а хардът ми е старият лаптопски, демек с малка скорост5200 ли беше, не помня стандарта ама 5 и нещо.Ще ги прехвърля на машината, тя е със сийгейт 500 мгб. и е със 7 и нещо оборота.Пък може направо оттам и да ги дръпна - тя машината е вързана директно към модема чрез лан картата и тегли по - добре от лаптопа, който е с уайърлесс.  :hi:

i_deck

  • Гост
  • Trade Count: (0)
За хардуерно ускорение на HD 1080 ви трябва nvidiq от 8ма серия нагорели Радеон HD2xxx нагоре. За софтуено разкодиране трябва сравнително мощен процесор.

Maktub

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Цитат на: i_deck link=topic=889.msg40431#msg40431 date=1272564166
За хардуерно ускорение на HD 1080 ви трябва nvidiq от 8ма серия нагорели Радеон HD2xxx нагоре. За софтуено разкодиране трябва сравнително мощен процесор.

Не бе, трябват ни само нови компове  ;D

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Цитат на: refil link=topic=889.msg40417#msg40417 date=1272542454
Дедо Попе,не мога да се регистрирам в сайта !!!
Имаш ли покани ?  :search: :give_heart: :pleasantry:

Некви бонус точки имам ,но покани-не.В други сайтове може да смениш бонуса за покана,но в този явно не може.Поне аз не открих подобна възможност :resent:

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
"Кой остави БДЖ в миналия век" -филм за железницата в БГ,утре вечер16.05.2010г. от 19,30 -бтв- репортерите

optron

  • Trade Count: (0)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 347
  • Рейтинг: 5
http://www.youtube.com/watch?v=jVfB6GhlwIM
Това филмче е готино. На празнична тематика е, но си струва гледането. Както заглавието подсказва, свързано е с влакове. ;)
Модел на влака от филма - http://www.youtube.com/watch?v=ZglUJBuwE5k
А това май е прототипът, взет за модел във филма - http://www.youtube.com/watch?v=V2hln47cP78

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1705
  • Рейтинг: 158
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
От доста време ползувам този тракер: http://masters-tb.com/ и днес попаднах на следния филм "Le cerveau(1969) / Мозъка / The Brain ( USA English title)", със следния сюжет: Филмът е базиран на историята за  обира на влака Глазгоу-Лондон от 1963.
Дребният крадец Артюр (Жан-Пол Белмондо) е замислил, най-накрая, да направи своя голям удар като ограби влак, превозващ тайните фондове на 14 страни-членки на НАТО от Париж в Брюксел. Артюр бяга от затвора  4 дни преди са го освободят с помощта на своя приятел Анатол (Андре Бурвил),целта му е да повтори удара от 1963г. Но и гениалния английски престъпник с прякор Мозъка (Дейвид Нивън), заедно със сицилианската мафия, също готви обир на този влак. Артюр и Анатол искат да повторят плана на Мозъка, ограбил преди това влака Глазгоу-Лондон, без да знаят, че и той има намерение да повтори своя план, разчитайки, че никои не очакват от гениалния престъпник  да повтори своя номер.....и без да подозират кой всъщност е Мозъка...... Участват Жан-Пол Белмондо, Андре Бурвил, Дейвид Нивън, Ели Уолак, Силвия Монти, Анри Антал, Марио Дейвид. Комедия - криминале. Приятно гледане. ;)

BDZ

  • Trade Count: (7)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 212
  • Рейтинг: 15
  • БДЖ | III-V
Преди малко изгледох това:







IMDB - 8.4/10 (Top 250: #134)


и ми хареса адски много. Лудо преследване с влакове по време на Гражданската война, докуметирано даже и в уикипедия:

Great Locomotive Chase

Въпреки, че филмът е от 1926 г. и е чернобял и ням, мисля че ще се хареса на всички тук, пък и рейтингът му в IMDB говори сам по себе си. :good:

Който се оправя с битторент протокола, да хвърли един поглед в замундата. :yes:




KRAKOMOBILA

  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2727
  • Рейтинг: 236
  • 46-та серия долу от графика - Шкода рулз!
Този филм и аз съм го гледал два пъти - страхотен е и адски забавен - ето го в ютуб целия.
http://www.youtube.com/watch?v=1b24wqhy0Zo

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Това беше наистина страхотен филм! Видях поста във форума за него в 3 и нещо през нощта и го гледах до сега (6:17 сутринта). Струваше си :) Много готино направен, с много оригинални хрумвания и впечатляващ за времето си!

Ivo Nedkov

  • Trade Count: (16)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1164
  • Рейтинг: 177
  • HO, София


# Заглавие: Край
# Жанр: Драма,Приключенски,Романтичен
# Година: 2010
# Държава: Русия
# Времетраене: 119 мин.

# Рецензия:
Есента на 1945 г. На далечната сибирска жп гара Край пристига демобилизираният танкист и бивш локомотивен машинист Игнат. Неговата надежда е да започне нов живот сред заточените в селището „врагове на народа”. Неочаквано Игнат разбира, че в околностите, на уединен остров, още от довоенни времена, е изоставен немски локомотив. С присъщата си енергия, любов към скоростта и риска той се заема да го възстанови...

Филма можете да намерите по бг-тракерите!!!  :spiteful:




Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
"Край" вече има и превод... за русконеразбиращите...  :)

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Някой може ли да ми метне Край някъде, защото от щатско нямам достъп до бг тракери?

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Като нямаш достъп до нашенските тракери, пробвай в руските. Ако ли не - в скандинавските и западноевропейските... Ако до никъде нямаш връзка - просто смени тая мада фака "велика демокрация"...  :bad: