Автор Тема: Дискусия относно управлението и членския внос на клубa.  (Прочетена 25477 пъти)

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Тарикати използвах в смисъл не "хитреци", а имах предвид облагодетелствани под някаква форма.
Под "цървули"  не съм имал предвид нещо обидно, просто съвременен фразиологичен термин от уличния жаргон, означаващ "Сиромах" или "беден човек". Всеки е достоен с уважение за нещо или някакъв принос към нещо, но просто ми се струва, че с такива почетни привилегии се прекалява, имайки предвид че в същото време някой, който няма пари или му е трудно в тези бедни времена да си плати членския внос, "а е посмял да си протегне ръчичката към някоя книга или списание - и пляс със жилавата пръчка през пръстетата", понеже непълното му асоциативно членство (или каквото там му се викаше) не му позволява достъп до този раздел материали и архиви. Наистина всичко е въпрос на желание до известна степен, както и всеки е свободен според личната си преценка и виждания дали да членува в нещо подобно или не, като в случая бих уважил и мнението на тези, които са взели решението да не участват, но по този начин се образува едно езотерично елитарно общество, до което не-членовете няма да имат достъп и ще получават 2-ра категория отношение (нещо като да имаш кредитна карта на "Дайнърс клъб" и да минаваш през ВИП-а на летището без да се блъскаш по опашки).

                                                                                                             Ваш: Робин Худ
                                                                            /Виртуално-словесен защитник на бедните и онеправданите/

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Цитат на: br118 link=topic=901.msg11925#msg11925 date=1224771914
Понеже мнениятя се редактират и вече имена не се споменават, пък и да не излезе че всявам интриги, назовавайки поименно хора без тяхното знание и съгласие, ще се възползвам от екстрата и аз да си редактирам мнението, като си запазя оригинала за себе си  :D
Все пак мнението ми си остава на същата позиция.

 "Всички сме равни, но някои са по-равни от нас"

                                           Соцреализъм

  "Болен здрав носи"

                          Българска народна приказка

 "Куче влачи рейс"

                          Своеобразен манифест от зората на поп-фолка



историята показва че ДРУГАРИТЕ не са измислили нищо а само са извършили субституция на определени консеквентни понятия взаимствани от развитите страни с традиции в демокрацията

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Цитат на: Gervasii link=topic=901.msg11938#msg11938 date=1224783909
Цитат на: br118 link=topic=901.msg11925#msg11925 date=1224771914
Понеже мнениятя се редактират и вече имена не се споменават, пък и да не излезе че всявам интриги, назовавайки поименно хора без тяхното знание и съгласие, ще се възползвам от екстрата и аз да си редактирам мнението, като си запазя оригинала за себе си  :D
Все пак мнението ми си остава на същата позиция.

 "Всички сме равни, но някои са по-равни от нас"

                                           Соцреализъм

  "Болен здрав носи"

                          Българска народна приказка

 "Куче влачи рейс"

                          Своеобразен манифест от зората на поп-фолка



историята показва че ДРУГАРИТЕ не са измислили нищо а само са извършили субституция на определени консеквентни понятия взаимствани от развитите страни с традиции в демокрацията

...а пък това, което развитите демократични страни проповядват, е измислено 500 години пр.н.е., известно още като патерналистката концепция за държавата, където владетелят е pater familias "баща на семейството". Приема се, че държавата е едно голямо сплотено семейство. Членовете на държавата свързани един с друг така здраво и многостранно, както и членовете на семейството, където всичко се гради на уважението, предаността, доверието и отговорността на един към друг. На основата на традицията се извеждат и нормите на авторитета като основа на нормативността в държавата. Определя пет вида отношения между хората: между баща и син; между мъж и жена; между братя; между различни семейства; между владетеля и поданиците. Във всички тези отношения е налице подчинението на по-нископоставения към по-високопоставения.  8)

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
А бе Любо, ти ни разби бе. По-бавно, да си записваме.
Маалиийй...

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Цитат на: Gervasii link=topic=901.msg11938#msg11938 date=1224783909
историята показва че ДРУГАРИТЕ не са измислили нищо а само са извършили субституция на определени консеквентни понятия взаимствани от развитите страни с традиции в демокрацията

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Хахахахахахахахха ти не си човек бе  ;D ;D ;D На теб ти забранявам да пишеш до второ нареждане, че се хиля от половин час и не мога да спра...  :D :D :D :D :D

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
Gervasii-ко, видя ли каква стана тя. Туриха ти лепка на устата. Ма нищо, той Любо и той ги къдри едни такива купешки. Да поема щафетата!
GO Lubo, Go! Ю кен ду ит!

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Цитат на: Жоро link=topic=901.msg11943#msg11943 date=1224787162
...кен...

лий... диби ди будаучуууууууууу  :D

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Ноу уан кен стоп ми нау!
С помощта на плаващи Ай-Пи адреси, прокси сървъри и гугъл-аналитика, в съвкупност с няколкото ми тайни регистрации, които в случай на нужда ще се отърсят от прахта като току що събудило се отдавна заспало праисторическо чудовище (по аватарите с едрогърди перхидролени поп-фолк гърли ще ги познаете) - всякакви опити за спирането ми са безмислени.

   Волните духове
   се скитат по моретата
   Волните духове
   Никой със нищо не може да спре


                                                                   Опит за авторско стихотворение на Женя във филма
                                                                   "Васко да Гама от село Рупча"

  Камарад Гервасий, дръж се и Ноу Сърендър, ей сегинка ще ти пратя електрическо писмо по мобифона с юзернейма и параолата за една от апокрифните ми регистрации  ;)

А сега малко по-сериозно - Ювигий Императоре, копнея волята Ви да повели малко гума на последните постинги в тази тема, понеже наистина прекалихме... Който прочел - прочел  ;)

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
и аз като някои хора знам какво е КОНСТАТАЦИЯ, КОНТЕСТАЦИЯ И КОНСТИПАЦИЯ

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
а КОН-С-КАПАЦИ-я знаеш ли ко е ?  :P

Иначе сериозно се оляхме и гумата ще тръкне малко мнения, но по всяка вероятност утре! Аз казах ХАУ!  :D

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Е това е свобода!  ;D
Чак до утре  :D

  Камарад, Камарад,
  алле меделс мюсен вартен
  Камарад, Камарад,
  унзер штурцкампфбомбер стартен
  Камарад, Камарад,
  ес лаутед дер бефел
  Ран ан ден файнд
  ран ан ден файнд
  бомбен ауф ******


 

staff123

  • Trade Count: (1)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 473
  • Рейтинг: 2
    • LinkedIn
Цитат на: br118 link=topic=901.msg11954#msg11954 date=1224788900
Е това е свобода!  ;D
Чак до утре  :D

  Камарад, Камарад,
  алле меделс мюсен вартен
  Камарад, Камарад,
  унзер штурцкампфбомбер стартен
  Камарад, Камарад,
  ес лаутед дер бефел
  Ран ан ден файнд
  ран ан ден файнд
  бомбен ауф ******


 


 ;D ;D ;D

martzaro

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Алоууууууууу в тая държава по конституция се говори български ве >:( >:( >:( >:(,
май ще се глобяваме или както се казваше в един култов бг филм ей ся ше се изключваме ;)

Maktub

  • Гост
  • Trade Count: (0)
След като държава няма, ние не говорим по конституция, а по нашенски си  :P Яяяя га де, он че ми кай на мене како да окам!  ;D ;)