Автор Тема: Представяне на EMPEROR  (Прочетена 10276 пъти)

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Представяне на EMPEROR
« -: 18 Септември 2007, 11:20:29 »
Нека всеки сподели малко инфо за себе си и от колко време се занимава с хобито :)

Аз нека започна първи.. :)
Казвам се Лъчезар (Лъчо) ... на 26 години съм, от София. Работя като програмист ... пиша игрици :)
Първите ми срещи с хобито са били още преди да проходя и съответно доста неща са минали през малките ми ръчички ... за съжаление без шанс за втори живот ;D ... По-сериозно, вече гледащ на влаковете като нещо повече от много и малки части на едно място събрани така, че да ти е интересно да ги разглобиш, се хванах на към 16 годиншна възраст ... но беше за кратко, тъй като нямах собствени фондове за спонсориране на хобито ... Преди около 2-3 години отново се захванах сериозно. Този път имам време и финанси да отделя на детската си мечта ...
Подмених си почти целият подвижен състав, който макар и скромен, си ми е влязъл под кожата до последният вагон ;)
Събирам в НО, макар че преди съм имал и ТТ и N ... но за мен НО винаги е бил и ще си остане предпочитаният мащаб.

Любимите ми марки са BRAWA, ROCO и PIKO.

Както се спомена и в една по-горна тема, не е лошо като се опознаем, да си направиме и някакво събиране на биричка и раздумки :)
« Последна редакция: 15 Януари 2009, 21:32:15 от EMPEROR »