Автор Тема: Партньори и спомощосъществуватели на бъдещия клуб  (Прочетена 7665 пъти)

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък

Клубът , предполагам ,ще си има партньори  и  спомощосъществуватели - да мислим и за това; как виждате като такива :

- Railwaymodelling - качествен фотографски материал и за база данни и за медии
- сп. Железопътен моделизъм - отразяване на сбирките ; рубрика 'направи си сам'  с автори от клуба
- Hobbystrong - тук има много възможности
- БДЖ АД - те могат евентуално да ни приютят и да ни дават транспортер, както и безплатни билети за международните сбирки
- други ...

?
« Последна редакция: 22 Октомври 2008, 18:24:09 от Adrian »

martzaro

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Силно се съмнявам че БДЖ-безотговорни държавни железници ще ни отпуснат каквото и да е било, освен ако нямат финансова изгода от нас/само предполагам/ :-\ :-\ :-\ :-\обаче не се знае

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
  • Рейтинг: 157
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Идеята на бат`Адри ми допада и мисля , че трябва да я подкрепим!
ЗА! ;) ;D

Maktub

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Разбира се, че трябва и ще има спомоществуватели и партньори. Не сме изолирани и едва ли бихме могли да направим нещо, ако бъдем изолирани, без да имаме (и да бъдем) добри партньори. С изключение на БДЖ, другите ми се струват добри предложения. Всеки от тях може и вярвам, че ще ни подкрепи, както и нашият клуб да им осигурява реклама. В момента н емога да се сея за други предложения, но неминуемо ще се появят още.

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък


БДЖ АД  е  идеалното извинено отсъствие ...
казваме на жените , че мием вагони нощем , а в клуба търкаляме влакове  ???

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12256
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Не се отказвайте от БДЖ , че току виж утре Гервасий му стане генерален секретар , и тогава ... и тогава - до всяко добро същество , застане още едно....Тогаааааваааааа!!!
 ;D ;D ;D

Maktub

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Цитат на: pach link=topic=910.msg11876#msg11876 date=1224741966
Не се отказвайте от БДЖ , че току виж утре Гервасий му стане генерален секретар , и тогава ... и тогава - до всяко добро същество , застане още едно....Тогаааааваааааа!!!
 ;D ;D ;D

ХАХ... товага да видиш какъв макет в 1:1 ще имаме!  :o ;D

martzaro

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Спонсори трябва да се търсят навсякъде, а и имаше една идея някъде по темите за даване на възможност за банери в сайта срещу заплащане е тва е работа.