ВАЖНО !!! | IMPORTANT !!! > Правила, препоръки и указания за правилна експлоатация на форума | Rules, suggestions and leads for correct exploatation of the forum

Проблем с форума

(1/99) > >>

mill:
Колеги ,от вчера текста във форума го виждам като през лупа-увеличен ??? :o.Горе  където са опциите  за -заглавна страница,помощ,търси,... текста си е с нормален шрифт .Всичко останало е с големина на шрифта като 36 размер ако ме разбирате.Все едно когато монитора ви е на грешна резолюция-така виждам всичко.Така ли е при вас ,или проблема е при мен.И аватарите през един се виждат ??? ???

schatsi:
при мен няма проблем ...само дето не мога да видя "прикачените файлове" т.е. снимки...

schatsi:
..показва ми:

--- Цитат ---404 - Attachment Not Found
--- Край на цитат ---
.. ??? ??? ???

EMPEROR:
CTRL + SCROLL UP/DOWN ... това за размера на фонта.
 
Иначе да днес имаше проблем със сайта и форума.

mill:

--- Цитат на: EMPEROR link=topic=944.msg12328#msg12328 date=1225741586 ---CTRL + SCROLL UP/DOWN ... това за размера на фонта.
 
Иначе да днес имаше проблем със сайта и форума.

--- Край на цитат ---
Я, как се оправи шрифта ;D.Сигурно аз без да искам съм го сторил това с ctrl + scrol без да се усетя ;DБе викам си -някой помолил ли ги е,че толЧави букви туриха.Отначало си викам-кеф,ама много дразни после :)
Снимки и аватари и аз не виждам -никс,ич.Това го казвам за да значт съфорумците,че не само при тях е проблем.Споко,ша са опраи. :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия