Автор Тема: Проблем с форума  (Прочетена 132468 пъти)

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Re:Проблем с форума
« Отговор #60 -: 06 Януари 2009, 09:49:53 »
Бих искал да дам и аз едно кратко пояснение, насочено най-вече към Gervasii. Никога, поне до този момент, не съм си позволявал да взимам еднолични решения като модератор. Както не веднъж съм споменавал, модераторите имаме т. нар. "Скрит форум", в който обсъждаме "на четири очи" проблемите възникнали в общия форум. Във всички случаи и преди да предприема нещо, задължително го обсъждам с останалите, а ако не постигнем съгласие се допитваме и със собственика на сайта ivo, който има последната дума. Никога по никакъв начин не си позволявам еднолично управление в никаква форма. И спокойно мога да заявя, че всяко мое действие е подкрепено от останалите модератори и те стоят зад гърба ми безрезервно, като моето отношение е съответно такова и в обратните случаи, когато друг модератор е активен.
Държа да отбележа също, че дори и вчера, когато без съмнение избухнах спрямо Пламен, отново проведох един бърз разговор с другите модератори (без zazo, защото не беше онлайн), като в случая отново и за пореден път срещнах пълна подкрепа и разбиране.
Приятели, от всички вас търсим единствено и само коректно и почтено отношение към другите форумисти и към хобито като цяло. Нищо повече! Когато във форума цари мир и разбирателство, посочете ми дори един случай, в който модератор се е намесил и е объркал нещата или е предизвикал смут и напрежение? За нас е много по-добре да си вършим работата незабелязано и само да оказваме съдействие, не да управляваме, наказваме, да се караме и изобщо да набиваме в очи своите действия. Не забравяйте, че ние също сме хора и всичко това ни натоварва и то в пъти повече, защото се явяваме фокус на всеки проблем в качеството си на активен субект. Но независимо от всичко ще продължим да изпълняваме своите задължения, надявам се все по и по-добре!

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Проблем с форума
« Отговор #61 -: 06 Януари 2009, 11:19:42 »
И аз това исках да напиша, че има СКРИТ ФОРУМ, достъпен за модераторите на форума и еднолични решения не се взимат никога, но Владо ме изпревари.
Другото, което исках да кажа е, че колкото и да се стремим да угаждаме, ВИНАГИ ще има някой, на когото това няма да му се нрави и това си е Закон Божи. Днес на един няма да му хареса едно, утре на друг - друго... но гледаме да действаме за общото благо, а не по единично. И тук искам да отбележа пак, че НИКОЙ от модераторите не си е позволил своеволие до този момент, нито се е възползвал от модераторските си права в лични отношения с други участници във форума, което само по себе си, на мен ми говори доста.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Проблем с форума
« Отговор #62 -: 06 Януари 2009, 11:24:58 »
.
« Последна редакция: 22 Януари 2010, 08:46:35 от pach »

zazo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2049
  • Рейтинг: 263
Re:Проблем с форума
« Отговор #63 -: 06 Януари 2009, 11:35:36 »
Темите са изтрити и толкоз. Не защото някой е добър или лош, не щото БР118 има някакви особено крайни възгледи, с немалка част от тях особено по въпроса за соц. миналото, се покриват с мойте собствени, или защото има конфликт Владо/Пламен, а защото не им е мястото тука (твойта тема също беше яко оспамена и всичко хубаво в нея избледня на фона на останалото).

На личните ви неразбирателства с Владо мястото им също не е тука и аз лично се отказвам да се опитвам да го играя помирител занапред.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Проблем с форума
« Отговор #64 -: 06 Януари 2009, 11:48:42 »
 .
« Последна редакция: 22 Януари 2010, 08:46:46 от pach »

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Проблем с форума
« Отговор #65 -: 06 Януари 2009, 11:53:40 »
.
« Последна редакция: 22 Януари 2010, 08:46:56 от pach »

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re:Проблем с форума
« Отговор #66 -: 06 Януари 2009, 14:18:27 »
приемам доводите на всички - моята мисъл бе повече толерантност към другите нищо повече. понеже уважавам чуждия труд и отчитам че това което правят администраторите за форума е супер и го правят възможен то следва членовете на форума да го оценят.

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Проблем с форума
« Отговор #67 -: 06 Януари 2009, 18:40:30 »
Цитат
Most Online: 24 - 05 Януари 2009, 15:34:08



А мене не ме бройте, аз стартирам сутрин компа и си отварям операта със отворен форума в нея на аутологън.По това време(15часа) със сигурност не съм бил дори в стаята с компютъра.  :yes:

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Проблем с форума
« Отговор #68 -: 06 Януари 2009, 18:43:53 »
.
« Последна редакция: 22 Януари 2010, 08:47:07 от pach »

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Проблем с форума
« Отговор #69 -: 06 Януари 2009, 18:48:50 »
Ама това пак е с мене включително, а газовата криза днес ме изкара като коркова тапа от стаята ми. Ама спрямо вчера-наистина е с човек повече, демек вчера 24, а днес 25.  :biggrin:

misho_tabakoff

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Проблем с форума
« Отговор #70 -: 06 Януари 2009, 19:17:42 »
Ей, темата малко се разведри ... не смеех да се обадя .... а наздраве и честита нова година!!! Търсете работа на жена ми, че я съкратиха ненадейно в първия работен ден на новата година ... като новогодишен подарък .... ей, Дядо Мраз ... недей така.

И умната, ей ... може и русата.

Тая тема не трябва ли вече да и се сложи бан ... опа, катинар?

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Проблем с форума
« Отговор #71 -: 06 Януари 2009, 20:00:31 »
.
« Последна редакция: 22 Януари 2010, 08:47:20 от pach »

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Проблем с форума
« Отговор #72 -: 06 Януари 2009, 21:42:14 »
Не, не е за катинар, но понеже ситуацията се поуспокои, мяткаме се на другите теми,а тук - само при "проблем с форума"  :pleasantry:

misho_tabakoff

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Проблем с форума
« Отговор #73 -: 07 Януари 2009, 00:39:55 »
Цитат на: pach link=topic=944.msg16604#msg16604 date=1231264831
Айде сега пък катинар - я и виж заглавието - заради един горещ спор , не смятам че е за катинар , но това не решавам аз , а модераторите. :smile:
Е именно де - заглавието на темата се изчерпа, аз не наблюдавам нищо от това, написано в първия пост. Паралелният спор утихна, така че определено според мен си е за катинар.

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4782
  • Рейтинг: 632
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re:Проблем с форума
« Отговор #74 -: 27 Януари 2009, 21:10:12 »
Кога,че не разбрах сме били 65 във форума наведнъж!?!?!?!
До ,преди малко бяхме 25!?

Да няма промяна в начина на отчитане на присъствието във форума?
До сега се отчиташе присъствието едновременно на брой присъстващи във форума.
Ще е добре да се отчита е колко човека до момента през деня са го посетили.Гости и членове,поименно,виждал съм го в други форуми.
« Последна редакция: 27 Януари 2009, 21:17:20 от toniemi »