Анкета

Колко дълъг мандат на клубният съвет бихте искали да се делегират?

1 година
9 (40.9%)
2 години
6 (27.3%)
3 години
7 (31.8%)
5 години
0 (0%)
Друг срок
0 (0%)

Общ брой гласове: 15

Гласуването приключено: 17 Ноември 2008, 10:03:49

Автор Тема: Aкета за продължителността на мандата в управлението на клуба?  (Прочетена 7128 пъти)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Хайде мили другарчета , да решим в движение още един основополагащ въпрос за бъдещият ни клуб.
Наместил съм анкетата със сроковето които се "въртят в пространството" но както се полага има и графа "друг срок" който не е за недоразбралите , а за тия дето имат съвсем различно виждане по въпроса.Препоръчително е ако имат друго предложение , да бъдът така добри да го изложат тук със съответната мотивация.
И още веднъж призовавам за по-сериозно отношение - в досегашните анкети не само че не се изравниха броя на гласувалите , но продължават да се разминават!?
В края ще засечем по административен път кой къде не е гласувал , и ако е от хората който все пак имат сериозно намерение , ще трябва да обяснят този си уклон!
Това последното да не се разбира като заплаха (пази боже) а като стремеж за техническо изчистване на нещата.(админите така и не пожелаха да отделят тия теми в по-специална графа , така че ще помагат при бруленето на "гнилото" ) :P
 ;D ;D ;D
« Последна редакция: 05 Октомври 2009, 10:15:39 от zazo »

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 618
  • Красотата е в детайла!
Аз дадох своя глас за двегодишен мандат и това според мен е най-удачно. Периодът е достатъчно дълъг за пълзотворна дейност и не прекалено много, за да се получи "срастване" с длъжността, както ми се струва, че ще стане с тригодишен мандат.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Цитат на: Vlado link=topic=953.msg12417#msg12417 date=1225888499
Аз дадох своя глас за двегодишен мандат и това според мен е най-удачно. Периодът е достатъчно дълъг за пълзотворна дейност и не прекалено много, за да се получи "срастване" с длъжността, както ми се струва, че ще стане с тригодишен мандат.
и не само това...

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Тази анкета също и приключила така , че изборът ви е
 мандата на бъдещият клубен съвет да е с продължителност една година.
« Последна редакция: 17 Ноември 2008, 13:32:24 от pach »

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
Пламене, ще те помоля да не взимаш еднолични решения, а да пуснеш нови анкети с двете предложения, събрали най-много гласове. Не забравяй, че това е допитване. Решенията ще се гласуват на общото събрание.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Жоро може би начина на записване те подвежда !
Никакви еднолични решения не съм взимал , и това обяснява нещата достатъчно ясно:

Цитат
Уф , нали нямам опит , та се оказа ... че анкетата за името на клуба ще приключи всъщност утре.
На останалите анкети резултата вече е ясен (може да го видите ).
Радвам се ,че и на този етап стигнахме до решения които ще се опитат да задоволят всички.
Така или иначе , до провеждането на първото (учредително събрание) темите които третират анкетите може да се считат за отворени.Всеки има право да ги оглежда и коментира , може пък нещо да не сме видяли .. или да се роди по-хубаво решение .
Предложения ще се приемат и на учредителното събрание , което (както ще е и по устав) има окончателната дума.
Анкетите бяха да ни покажат къде сме в своите виждания спрямо тези на колегите си!

Така , че ще го коригирам по-горе защото явно се подвеждаш...

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
И тази анкета вече не е актуална -
в устава е предвиден двугодишен мандат както на Клубният съвет , така и на Контролният съвет.
Темата може да се заключи и мине към архив.
 :hi: