Магазини / Поръчки / Оказион | Shops / Orders / Bargains > Полезни линкове на магазини и сайтове | Useful links to stores and sites

Сет на "Механо" в Метро!?

(1/4) > >>

XRISTO:
Гледам днеска една брошурка със стоки на промоция в "Метро" и забелязах някакъв се на "Механо" - с килим , някакви сгради , колички , други джундурийки,между които и релси с две стрелки, всичкото за към 130 - на левчета с ДДС-то.Локът беше дизел някакъв,като 118-ка (не мога да го различа на диплянката)два вагона май , единият го запомних , че беше цистерничка.Интересувам се ако някой има такъв или пък ако има минаване покрай "Метро"  , да каже какъв е лока, в смисъл дали е модел на действителен локомотив или е детска играчка без никаква достоверност и реализъм.А и изобщо,какво е мнението ви за нещата на "Механо"?Приближават ли се до "Пико" поне или са по зле от тях?  ???

Der Hetzer:


Това ли си видял?
Колко пари беше?

XRISTO:
Да.Мисля,109 без ДДС.Не съм много по цифрите,може да бъркам,но не с повече от 10-на лева.Готини ли са им нещата на Механо?Какво мнение имаш за тях? ???

Der Hetzer:
Ако е това на снимката - пълна тояга  ;D
Релсите стават... за в тунелите  ;)
Имат няколко вагона, които стават, все пак без да изпадаме в крайности - няма абсолютно зло ;)
За мен Пико е с класи нагоре
Комплектите са пълна скръб.
Гледам в сайта им имат вече и серия "Престиж"  :D

XRISTO:
Таз серия "Престиж" ли е S-класата им?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия