RailwayPassion.com - Форум за железопътен моделизъм
Общ форум | Chit-chat => Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby => Темата е започната от: IvanC в 08 Май 2026, 03:02:32
-
Макет или оригинал?
(https://cankov.com/modelrailroad/other/hau-tri.png)
Иван
-
Уау, тук има невероятен майстор на спорта. Мноого, много добре се е справил. За мен е макет.
-
Оригинал!
-
:)
https://youtu.be/i1BogKRpyx4?t=1325
Иван