RailwayPassion.com - Форум за железопътен моделизъм

Общ форум | Chit-chat => Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby => Темата е започната от: IvanC в 08 Май 2026, 03:02:32

Титла: Макет или оригинал!
Публикувано от: IvanC в 08 Май 2026, 03:02:32
Макет или оригинал?

(https://cankov.com/modelrailroad/other/hau-tri.png)


Иван
Титла: Re: Макет или оригинал!
Публикувано от: gregary в 08 Май 2026, 17:58:05
Уау, тук има невероятен майстор на спорта. Мноого, много добре се е справил. За мен е макет.
Титла: Re: Макет или оригинал!
Публикувано от: pach в 09 Май 2026, 14:34:14
Оригинал!
Титла: Re: Макет или оригинал!
Публикувано от: IvanC в 16 Май 2026, 18:17:21
:)

https://youtu.be/i1BogKRpyx4?t=1325


Иван