Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Започнах 3д моделирането на компонент, който честно казано нарочно избягвах. Въздушният компресор поне за мен е най-геометрично сложният детаил в целия 3Д модел. За щастие успях да изнамеря книга за Knorr спирачните системи, където имаше схеми на помпа много много много подобна на тази върху 46-та серия. В процес на работа изглежда така:







Разбира се както с почти всички компоненти и тук има промени, макар и не толкова съществени. На старите снимки преди 50-те години се забелзва, че има някакъв "прозорец" в облицовката на парната част на компресора, какво се вижда през него освен външната част на цилиндрите и някакво по-малака ос(?) не мога да преценя нито по схемите нито по снимките. Смачоната помнпа върху компресорът също изглежда по-различно. На старите снимки се вижда нещо по-скоро подобно на това от схемите, но монтирана на различно място. Това е за сега. Да се надяваме, че в следващото включване този компонент, ще е готов.


2
https://it.dir.bg/tehnologii/shveytsarska-kompaniya-razrabotva-parviya-tesnolineen-vodoroden-vlak

Швейцарският производител Stadler и регионалният транспортен оператор ARST планират разработката на първия в света водороден влак, създаден специално за теснолинейни железопътни мрежи. Проектът е насочен към замяна на дизеловите локомотиви в трудни за електрификация райони.
3
И защото много знам от къде идва парата на свирката се оказа, че тотално съм объркал пропорцията на будката и въглещния бункер, И поправянето им беше доста пипкаво, но сега всичко е нагласено.

4
Как се правят модели на влакове:
https://youtu.be/3Xpp3CwL1Sw?is=vqsF_DJJE6J-Thcr
И фирмата е ... ;D
7
Един филм от 1936г. за транспорта в Германия. Мисля, че ще е интересен за любителите на II-ра епоха.
https://www.youtube.com/watch?v=KhwTFCZLtsM&t=329s
8






Какво е окачено от тази страна на котела:
Оста на регулатора
Парната свирка
Дроселът на Ригенбах спирачката
Три (предполагам) водни линии
12-те пясъчни тръби (от които в момента има 7)

Археологически открития:
В момента парната свирка има парна линия, идваща отнякъде иззад дома на регулатора. На оригиналните фотографии такава линия няма и предполагам, че свирката е взимала пара директно през линия в димната камера, същата е и случката с 01, 02, 03, 05, 10 и 11.


Интересна снимка, с неизвестна дата. Локомотивът е в почти оригинална комплектация с всички пясъчни тръби и шибърните уравнители, обаче дроселът на спирачката Ригенбах вече е премахнат. Тъй че тази иначе толкова харесвана от германците джаджа доста рано си е тръгнала. Като се има предвид, че доставката от 41-ва година на трицилиндровите локомотиви идва директно без нея, бих казал, че тази снимка е между 36-та и 41-ва година.

Това беше репортът за тази вечер. До скоро виждане!
9
По случай деня на детето 1-ви Юни, реших да публикувам още едно видео със старите локомотиви:

https://youtu.be/UQGrIIv9Uwg
Страници: [1] 2 3 ... 10