Автор Тема: Изработка на (РДБГ) Регионална дирекция борба с градушките гр.Долни Дъбник в H0.  (Прочетена 6556 пъти)

tritehiksa83

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Хаха мерси Иво,ами замислям се за гарата, която даже в момента ремонтират.


Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6711
  • Рейтинг: 1087
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък

WTF !

(не е What the fuck !)

( а Welcome to facebook)  :haha:

ей сега ще те прилапа Създателят на вдовици  :good:

gzo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Koлега,
имам приятел, който е работил там и каза, че макета има доста несъответствия. Едно в цвета и отделно със емблемите по фасадата, нанесени на ниво 2 ет. Едната топка също има различия с реалноста.
Дал съм му фейса ти, приеми го и може да се консултираш с него. Помно доста подробности.
Поздрав
Стан

tritehiksa83

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Цитат на: gzo link=topic=4420.msg92540#msg92540 date=1385143948
Koлега,
имам приятел, който е работил там и каза, че макета има доста несъответствия. Едно в цвета и отделно със емблемите по фасадата, нанесени на ниво 2 ет. Едната топка също има различия с реалноста.
Дал съм му фейса ти, приеми го и може да се консултираш с него. Помно доста подробности.
Поздрав
Стан
Супер ще ми е от голяма полза,да в момента сградата е бяла не както преди,а по отношение на кълбетата беше истинско предизвикателство да пресъздам сферична форма от картонен лист,в интерес на истината не търся съвършенство а един скъп детски спомен!! :)

tritehiksa83

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Последено се наложи да закрия прозорците откъм късата стена под сферичното кълбо,видни и не толкова дъбничани видяха макета и потвърдиха приликата със старата визия,баща ми също.Остана да намеря по някакъв начин как изглеждаше рисунката по едната фасада.

tritehiksa83

  • Гост
  • Trade Count: (0)
И накрая последен детайл
« Последна редакция: 10 Декември 2013, 08:48:35 от tritehiksa83 »

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4783
  • Рейтинг: 633
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Стига бЕ!Ти изби рибата!
 :hi: :hi: :hi: