Автор Тема: Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)  (Прочетена 62785 пъти)

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #75 -: 16 Март 2009, 16:41:30 »
Превод в ефир:

"Част от нашите продукти съдържат знаци и символи от периода 1933 до 1945г., които са според § 86 от Наказателното законодателство на Германия са класифицирани като противоконституционни и чието използване за пропагандни цели е забранено.
Поради тази причина предупреждаваме, че съгласно §86, алинея 4 от Наказателното законодателство на Германия, тези знаци и символи могат да се произвеждат и предлагат само за пресъздаване и обяснение на технически, културни и исторически взаимовръзки и за никакви други цели.
С покупката на такива продукти клиетът изрично приема целите описани по-горе. За използване по начин, който не отговаря на §86, алинея 4 от Наказателното законодателство на Германия, не поемаме никаква отговоност."

novobranec

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #76 -: 16 Март 2009, 16:43:41 »
Владо, според мене ги махай от постовете. Не че ще имаш нещо неприятности - винаги можеш, дето се вика, да си избършеш задника с мене, щото поне в моя компютър поне нещата са балансирани - колкото от тия, толкова и от ония. Майната й на политиката - тука са си правили рекламни материали от всичките партии, че и отгоре. И като се засекат във фирмата не се хващат за гушите (засега поне).
Ама върви обяснявай на промитите мозъци що е историческа достоверност в моделизма!
Та затова - махай ги. Който трябва, вееч е видял нещата и е наясно. А който не е, винаги може да си ги види на други места в нета!
А аз лично обещавам оттук нататък всичките ми немски, руски, полски и други моноглави, двуглави и мултиглави орли да стискат здраво в шепи само емблемата на Майкрософт.

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5548
  • Рейтинг: 637
  • Красотата е в детайла!
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #77 -: 16 Март 2009, 16:45:44 »
Ето какво предлагаме ние:
Да направим всички снимки вместо директно да се визуализират (както са сега) да бъдат под формата на линкове, например думата "снимка", която ще е активна и като я натиснеш се появява самата снимка или пък активен адрес на самата снимка, който след натискане отново ще показва фотоса? Така на пръв поглед няма да има проблем, а само линкове, но информацията ще се запази. Там където има цитиране на мнение със снимка, ще сложим активен адрес на самото мнение, което след натискане ще отваря нова страница със самото мнение и снимката в него.
А? Какво ще кажете?

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12291
  • Рейтинг: 1318
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #78 -: 16 Март 2009, 16:48:16 »
С всичко съм съгласен (макар да не стоплих как ще е занапред)!
 :hi: :hi: :hi:

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5548
  • Рейтинг: 637
  • Красотата е в детайла!
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #79 -: 16 Март 2009, 16:50:15 »
Абе, нещо от сорта "Хем вълкът сит, хем агнето цяло!" и никога затриване на ценна информация!
« Последна редакция: 16 Март 2009, 17:14:49 от Vlado »

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #80 -: 16 Март 2009, 17:11:10 »
в интерес на истината бранеца е прав ама въпроса е че без общото обсъждане на пилето нямаше да съм щаслив, сит и наспан. за хората които ме познават визуално знаят че от както търся пилето в НО съм загубил много от кг си та сега вече почвам да се възстановявам :spiteful: :spiteful:

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5548
  • Рейтинг: 637
  • Красотата е в детайла!
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #81 -: 16 Март 2009, 17:17:13 »
Няма да трием нищо! Само ще завоалираме малко...  Един вид камуфлаж... :spiteful:

novobranec

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #82 -: 16 Март 2009, 18:45:05 »
То добре си го намислил бе, Владо, ама кел файда от тоя линк като ония от кофата пак ще го забършат! Верно че има и други такива сайтове, ама де й гаранцията, че и ония не са същите лицемери?
Ще взема да ги отсвиря тия от Фотокофата, то и без друго сайтът им едва църцори напоследък. Изтрих си всичките качени там неща, а на бдителните другари качих специален поздрав - да си го гледкат със здраве! Поиграх си малко, докато стане добре, ама си заслужаваше според мене.
Да не кажете че съм егоист, гледайте на воля и вие:



Жалко, че на английски няма такива хубави псувни като в родния език, иначе щях да им туря и съответния текст!

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #83 -: 16 Март 2009, 19:16:35 »
пакрай интернационализма ме забрави бранец :yahoo: :yahoo: :yahoo:

novobranec

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #84 -: 16 Март 2009, 20:29:54 »
Не съм, бре - твоята проба замина за филм следобед!

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #85 -: 16 Март 2009, 20:34:07 »
ОК супер

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5548
  • Рейтинг: 637
  • Красотата е в детайла!
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #86 -: 16 Март 2009, 22:56:18 »
Ilfile, ти си се престарал, бре! Затрил си всички снимки, а не трябваше! Само щях да ги скрия, без да дават Богу дух. Сега от темата какво се разбира - таратанци, нищо!  :blink: :shout: :punish:

novobranec

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #87 -: 17 Март 2009, 00:38:52 »
Нема да се пуашиш, ша ги върна. Ама тия верно ме ядосаха днеска, мамицата им!
Ще гледам да го направя възможно най-скоро, ама нали те предупредих - първо трябва да онодя конкуренцията от истинското БДЖ, че таман миналата седмица се оправих с Долно Камарци и сега за награда ми тръшнаха още три гари наведнъж - Мирково, Макоцево и Саранци! Работите вървят накъм Златица и Столник май. То не е работа, брате, като имаш предвид, че в края на миналата година съм тръгнал от Драгоман. Брой ги колко са дотука. София, слава Богу, я прескочих.
Та затова си падам по малкото БДЖ, а не по голямото. И по немското БДЖ си падам, та ще ги върна нещата, обещавам тука на всички!

novobranec

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #88 -: 19 Март 2009, 18:36:24 »
Я да ви поразмърдам малко, че и тука нещо ентусиазма угасна! Табелите на БДЖ-то Павката ги отнесе, но двойката орли за чифтосване кацна благополучно в къщи заедно с мене и първото им гнездо беше в скенера. За съжаление той е от новото поколение "бързи" скенери (по системата всичко бързо - срам!) и не хваща добре дребните работи. Но все пак се опитах да визуализирам нещата. Ето ги:



Това са пилетата в последната уточнена редакция, ако се наложи пак ще се преправят. Чувам ли вече победната песен на дуета Г2 или така ми се струва? Герваско, три такива животни са при Павката, внимавай да не намалеят по пътя! Че още днеска се навърви опашка от мераклии за тях - не моделисти, а просто ценители  :yes:
Режи, мери, лепи - прави каквото искаш, твои са си, но в един момент трябва да знам как продължаваме нататък.

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #89 -: 19 Март 2009, 18:55:29 »
стоката получена. стоп. нямаш грешка! стоп. дай ми малко време да ги огледам и наложа на вагоните. стоп.
2G - Нюрембергкият дует