Автор Тема: Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)  (Прочетена 78156 пъти)

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #60 -: 14 Февруари 2012, 10:43:28 »
Що за глупост той учередител и следва да е там а за клубното членство е правилно!!!!!!!

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5545
  • Рейтинг: 636
  • Красотата е в детайла!
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #61 -: 14 Февруари 2012, 10:53:23 »
Съгласен съм с Дорян - учредителството е факт и не може да се изтрие, а дори и да се направи във форума, това не го заличава в правния мир.
« Последна редакция: 14 Февруари 2012, 16:09:24 от Vlado »

Сaprycorn

  • Trade Count: (52)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1774
  • Рейтинг: 134
  • НО DRG II епоха София
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #62 -: 18 Февруари 2012, 20:27:34 »
Предлагам обявите от купува продава отново да излизат в последните публикации, защото сега, когато не се виждат, може да пропуснем наистина големи бисери :)

topalov

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #63 -: 18 Февруари 2012, 20:45:16 »
Цитат на: Сaprycorn link=topic=27.msg73347#msg73347 date=1329589654
Предлагам обявите от купува продава отново да излизат в последните публикации, защото сега, когато не се виждат, може да пропуснем наистина големи бисери :)

Яско, именно аз там ги виждам, понеже ползвам опцията "Непрочетени публикации", която се намира горе вдясно от аватара на всеки потребител.
Иначе най-отдолу на страницата, където са "Последни публикации", не се показват въпросните теми.  :hi:

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #64 -: 18 Февруари 2012, 22:13:00 »
Аз пък предлагам да е както в хардуер.бг - да не може да се публикува в отдел "продава" докато не се натрупат определен брой постове.  :good:
Аман от "тарикати", продаващи детски старт - сетове за нереални кинти.Дявал да го вземе, та аз два такива локомотива ги подарих на съфорумец за части - как може за подобни "творения" да се искат пари и то не символични, а суми.  :diablo:

topalov

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #65 -: 18 Февруари 2012, 22:39:24 »
Цитат на: XRISTO link=topic=27.msg73359#msg73359 date=1329595980
Аз пък предлагам да е както в хардуер.бг - да не може да се публикува в отдел "продава" докато не се натрупат определен брой постове...

Ице, нали се сещаш как ще се появят "спамъри", които на всяка тема и всеки пост е достатъчно да сложат по един емотикон или дума. Тогава примерите са безброй!
"Браво"
"Поздравления"
 :good:
 :hi:
 :lol:
 :yes:
 :drinks:
......и няма да цитирам цялата галерия!
Факт е, че трябва да се добави този емотикон към форумните!

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4783
  • Рейтинг: 633
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #66 -: 19 Февруари 2012, 07:58:10 »
Цитат на: Сaprycorn link=topic=27.msg73347#msg73347 date=1329589654
Предлагам обявите от купува продава отново да излизат в последните публикации, защото сега, когато не се виждат, може да пропуснем наистина големи бисери :)
Аз като вляза във форума,с тъмно-синьо са ми оцветени темите в които имам непрочетено мнение.Така са маркирани и темите в купува-продава!
Никога не ползвам"непрочетени теми" и се ориентирам идеално. ;D

liro4605

  • Гост
  • Trade Count: (0)

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Напоследък се чудя дали съм в нашия или в някой ИнГилизки форум.  ::) Това:
Цитат
2.11 Желателно е мненията да се изписват на кирилица. При несъобразяване с предното ще последва предупреждение, след което мнението ще се изтрива.
Никой не ебава да го спазва. Да, казах "ебава", защото и на мене като другите ми се иска да наруша правилата, а само така мога - въпрос на образование и възможности...  :haha:
А иначе слушам постоянно "родолюбиви" мнения: българия това, българия онова... скоро май ще ги пише и тях на онзи език, таман няма да се изкушавам да ги чета...  :yes:

piko1

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Имам предложение към целия екип ОПРАВЕТЕ СИ ШИБАНАТА КОЧИНА ЩОТ МЕ ИЗБИВА НА САДИЗЪМ И ПОЧНЕТЕ ДА СИ ВЪРШИТЕ РАБОТАТА ИЛИ НАПУСНЕТЕ ФОРУМА ЗАВИНАГИ ТАКА И ТАКА НИЩО КРЕАТИВНО НЕ ПРАВИТЕ НИТО СЕДИТЕ И ОПРАВЯТЕ НЕЩО НИТО ПРОМЕНЯТЕ НИТО ВЪРВИ ТОЗИ ФОРУМ НАПРЕД ПИСНА МИ ДА ЧЕТА ИЗЦЕПКИТЕ НА НЯКАКВИ ПИКЛЬОВЦИ КОИТО НЕ МОГАТ ДА НАТИСНАТ НА ЕДИН ШИБАН ПОЛСТ БУТОНА ИЗТРИ ЯВНО В ТОЯ ФОРУМ МОДЕРАТОРИТЕ И АДМИНИСТРАТОРИТЕ ( БЕЗ ИВО ) СА САКАТИ И С КПД КЛОНЯЩО КЪМ НУЛТА
« Последна редакция: 30 Юни 2012, 15:12:33 от Dispatcher »

anubis

  • Trade Count: (5)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 327
  • Рейтинг: 28
  • HO
Я па тоъ!
« Последна редакция: 30 Юни 2012, 15:12:44 от Dispatcher »

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Цитат на: anubis link=topic=27.msg79840#msg79840 date=1341001424
Я па тоъ!
От топлото време е !!!!!!! Забравил ксанакса!
« Последна редакция: 30 Юни 2012, 15:12:57 от Dispatcher »

piko1

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Причината те онова което някой хора трябваше да свършат  :
Цитат на: Vlado link=action=profile;u=5 date=1333389927
Петко, за да се спре с тези безкрайни забележки за твоя правопис, съгласен ли си да направим едно обръщение към всички, с което да обясним точно какво ти е заболяването, че пишеш така.
Ако си съгласен, ориентирай ме и ще пусна съобщение.
иии...
Цитат на: Vlado link=action=profile;u=5 date=1333439937
Ето текста, който предложих на останалите от екипа на форума:

"Уважаеми колеги,
Предвид постоянните забележки, които волно или неволно правим на нашия форумен член piko1 за, поне според нас, неспособността му (даже нежеланието) да пише правилно, форумната администрация го помоли да опише точно какви здравословни проблеми има и как те се отразяват на възможността му да комуникира нормално.

Ето какво ни каза той:
Петко (piko1) страда от болестите дислексия и дисграфия.

Какво представляват тези болести? Прилагаме ви цитати от Уикипедия:

"Дислексията е неспособност за четене и разбиране на прочетеното. Объркват се някои букви с други например „б“ с „д“ или „н“ с „п“. Понякога се разместват местата на буквите в думите или хората пишат, както говорят. Дислексията не е вид умствено изоставане и дори понякога при наличието й се наблюдават феноменални способности в други направления.

Хората с дислексия не правят еднакви грешки. Те правят, обаче, еднакви по смисъл грешки, например:

    Способност да четат дума на една страница, но на другата не могат да я разпознаят
    Познават писмената форма на една дума, но не могат да я разпознаят в гласов вид."

"Дисграфия (или аграфия) е разстройство на възможността за писане. Разстройството не се дължи на Умствена изостаналост при децата. Писането при дисграфия е "разкривено във всички посоки, без спазване на редовете и е нечетливо". Преписването на текст също е затруднено, бавно и съпътствано от множество правописни грешки. Овладяването на ръкописните букви е силно затруднено, като персистират повтарящи се грешки при изписването по подобен начин ръкописни букви (п-т, и-ш и др.). Освен на нарушения във финната моторика разстройството може да се дължи и на проблем във визуално-двигателната интеграция. Дисграфията се среща много по-често при деца страдащи от Хиперкинетично разстройство с нарушение на вниманието (ХРНВ), Генерализирани разстройства на развитието, Синдром на Tourette и др..."

Предвид горното администрацията на форума апелира към всички оттук насетне да проявят повече разбиране към здравословните проблеми на Петко, които, както е видно, му пречат да общува на възприетото от обществото ни ниво на нормалност.

Още веднъж молим - нека бъдем толерантни!
Благодарим ви!

Администрация на railwaypassion"

Темата ще се нарича: "Нека бъдем толерантни!"

Очаквам мнението ти!

следствието го видяхте горе 03 Април 2012 значи за 4 месеца не можа да направиш един единствен полст а ме баннваш за това че не си си свършил работата браво бе Владо после как да не реиджне човек 4 месеца аз чакам някой да хване и да си спази поетия ангажимент ?
да не говорим че някой от използваните термини не само са груби но и обидни ама само и само да се прекратят подмятанията се съгласих да се направи въпреки това
« Последна редакция: 30 Юни 2012, 18:08:51 от piko1 »

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12283
  • Рейтинг: 1315
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Да караме по ред... :on_the_quiet:

За FKTT ни е малко късно - те карат от утре до понеделник...
http://www.fktt-module.de/sites/default/files/common_files/FueWa2012_v1.01.000.pdf
Цитат
Termin
Sa. den 10.11.2012 - So. den 11. 11. 2012 (Aufbau ab Fr. 09.11.2012)

Der Aufbau wird Freitag ab 17 Uhr beginnen, so dass wir gleich am Samstag mit dem Fahrbetrieb starten können.

Не сме ТТ манияци, а просто чеТТници...поне от две години!!!
Ръкавица няма смисъл да ни хвърлят унгарците, щото още миналата година не без твоя помощ
 разбрахме за "баджанака" ти там...но връзката бе направена в немския форум "ТТ-борд".
Там дори си имаме своя галерия по изработката на модулите направена от видния чеТТник Топалов.
 От немския форум сме поканени още през 2010 година да караме заедно "Турист екпреса"
(тук се включиха и унгарците)  по общи модули включително и наши - български.
За жалост поради странната мащабна политика на бившия ми клуб
това нещо се отмени за миналата и тази година.
Но това не значи, че няма да се състои догодина на немска територия!!!
(може би в Росвайн)

Така че, ние не сме съперници нито с чехи и поляци, нито с немци и унгарци,
а партньори които ще карат този "Tourex" а и много други влакове, на ТТ-модулна среща в Германия
където се надяваме да участваме и с българска част от трасето - модулите ни от BGTT!!! ;)
Дори тези дни започваме каране по разсписание (моделно разбира се) и т.н. тоест не само "обиколки в кръг".
Само в нашенско се "хвърлят ръкавици" и се търси някакво съперничество... :scratch_ones_head:
Поздрави на всички истински чеТТници!!!
 ;D ;D ;D
« Последна редакция: 09 Ноември 2012, 09:21:37 от pach »

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Бивши клубове и клубни членове няма. Има хора с преориентирани интереси и напуснали.