Автор Тема: Искам да споделя!!!  (Прочетена 7927 пъти)

tritehiksa83

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Искам да споделя!!!
« -: 24 Май 2013, 22:30:46 »
Здравейте колеги,днес се прибрах от работа и влизайки у дома бях покрусен от гледката на падналите вагони и висящия наполовина дизел на РОКО от секцията.оказа се,че противната котка на съседите се е вмъкнала през прозореца и някак си е решила да огледа рафта с влаковете събаряйки едни от най-хубавите ми модели точно зелените игреци на Роко. Не можех да повярвам на гледката,по пода имаше колела,степенки,табелки,потрошени части, бях обезумял,сякаш нещо ме стегна в гърлото.Кажете ми моля Ви какво да правя и къде да търся възмездие ,защо се случва и как да преодолея това ,и от храна съм се лишавал и от дрехи и от какво ли не за да имам колекция един път.Моля Ви кажете ми как да постъпя!Сякаш противното животно ми е отнело най-важното чувствам се осакатен буквално!

emilchaushev

  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1464
  • Рейтинг: 542
  • N scale 1:160- реален моделизъм
Re: Искам да споделя!!!
« Отговор #1 -: 24 Май 2013, 22:46:51 »
Владе съчувствам ти и знам какво изпитваш..  Преди три години ми бяха разбили апартамента... Като се върнах всички модели бяха по земята и бяха ходили по тях. Кутиите нацепени със следи от обувките на крадците...

Иначе станалото, станало, ама за да си вържеш гащите слагай витрини срещу този добитък.

tritehiksa83

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Искам да споделя!!!
« Отговор #2 -: 24 Май 2013, 22:47:54 »
Мерси Емко  :)

ivo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (8)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2006
  • Рейтинг: 558
  • HO - II-III, София
Re: Искам да споделя!!!
« Отговор #3 -: 24 Май 2013, 23:12:27 »
Влади :( не търси възмездие ... за всичко си има причина. По добре кажи какви са щетите и как може да помогнем. Y_ците на ROCO сините на CFR ли са ??? Ако са същите имам един 1/ва класа ще ти го дам :) 

tritehiksa83

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Искам да споделя!!!
« Отговор #4 -: 24 Май 2013, 23:28:54 »
Mерси Иво за подкрепата ,става въпрос за талига на един DR-1ва класа на Роко тя е най зле защото вече неможе да се закача за коша и има счупени калодки ,другите щети са счупени степенки.

liro4605

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Искам да споделя!!!
« Отговор #5 -: 24 Май 2013, 23:29:11 »
Влади днес 4 часа седях на един маневрен сигнал срещу твоят прозорец и си мислех с Маринката кат идвахме на гости и колко красиво беше наредил всичко.Сега като пишеш тез неща чак ,не знам ,какво да ти кажа ,но все пак това са поправими неща.Доста сме такива дето делим от залъка за да имаме красиви неща който ни кефят ,но пък така са по-истински.Щом си ги искал пак ще ги имаш,това все пак са само вещи,колкото и да са ти ценни.

tritehiksa83

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Искам да споделя!!!
« Отговор #6 -: 24 Май 2013, 23:35:56 »
Разбира се че си прав Мире ценя мнението ти наистина благодаря каня те пак да дойдеш да знаеш :)

daddy_g

  • Trade Count: (9)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1023
  • Рейтинг: 332
  • HO (БДЖ) & N (БДЖ & USA)
Re: Искам да споделя!!!
« Отговор #7 -: 24 Май 2013, 23:38:00 »
Влади братле  взимай нещата утре и идвай към нас..хем да пиеме по каф, хем да ги оправиме

tritehiksa83

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Искам да споделя!!!
« Отговор #8 -: 24 Май 2013, 23:41:55 »
Утре трябва да патувам Слави,че баща ми е рожденник мерси за поканата ще измислим нещо за след това

BaHkaTa

  • БАНКАТА
  • Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 465
  • Рейтинг: 57
  • BDZ/UP/BN - София
    • Хоби Работилница
Re: Искам да споделя!!!
« Отговор #9 -: 24 Май 2013, 23:57:29 »
Влади искренно ти съчувствам приятелю, но както каза Иво не търси възмездие. Ще ги ремонтираш и ще са ти още по скъпи и близки до сърцето ти.

Все пак се радвай че само някаква котка ти е била на гости и ти потрошила влаковете. При мен преди години крадци ми бяха на гости и единственото което намерих като се прибрах в нас бяха празните кутий.

Минало бешело пускай го по течението.

Mixy

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (3)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1538
  • Рейтинг: 384
    • SCARM - българският софтуер за дизайн на релсови планове и жп макети
Re: Искам да споделя!!!
« Отговор #10 -: 25 Май 2013, 09:04:02 »
Както казаха по-горе, минал е малкия дявол. Не търси мъст. Днес като си се наспал, ще видиш нещата от друг ъгъл. Всяко зло за добро  :yes:

tritehiksa83

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Искам да споделя!!!
« Отговор #11 -: 25 Май 2013, 09:12:51 »
И все пак ми се иска да подменя счуената талига ,ако някой знае дали Роко продават такива резервни?

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Искам да споделя!!!
« Отговор #12 -: 25 Май 2013, 09:29:38 »


Егати нелепата история !!! Злото идва баш когато не очакваш... нямам думи..Все пак си жив и здрав ! - горе главата , не унивай !!! Това наистина е нелепо..усмихни се , очаквал ли си го ? Могъл ли си да го предотвратиш ? - не погледни го от друг ъгъл , животинче е това - какво разбира ? То няма как да се успокоиш... станалото станало - жив и здрав си , пред теб е животът !

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5545
  • Рейтинг: 636
  • Красотата е в детайла!
Re: Искам да споделя!!!
« Отговор #13 -: 25 Май 2013, 09:33:01 »
Горе главата, адаш! Животът и здравето са най-важни! Другото се купува...  :yes:
« Последна редакция: 25 Май 2013, 16:04:37 от Vlado »

tritehiksa83

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Искам да споделя!!!
« Отговор #14 -: 25 Май 2013, 09:35:49 »
 :)Благодаря за подкрепата!!