Автор Тема: Представяне на Smile  (Прочетена 2443 пъти)

Coltrane

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Представяне на Smile
« -: 24 Декември 2008, 13:40:25 »
Я, имало сред нас и колеги акваристи, което ми напомня, че съм вече от два месеца във форума а не съм се представил.
Казвам се Станислав Дочев на 41 г от София. Женен с две деца, дъщеря на 13 и син на 6. Завършил съм испанска филология в СУ и пост фактум МИО. Занимавам се с частен бизнес.  Неуспял музикант, заклет меломан, фен на джаза и AC DC.
   Що се отнася да Хобито, рискувам да повторя някоя от вече публикуваните от колегите истории. С едно изречение: аз съм Стар хобист! Само където Железопътномоделистките ми Страсти бяха изпаднали в нещо като зимен сън през последните 10 г. (след изчезването на магазина на Джони), и мисля, че точно тук е момента да благодаря на двама души, с които се познаваме от много години, Дорян и Адри, които ми казаха за форума и ми върнаха удоволствието от влаковете. Иначе и при мен като при много от вас нещата са в кутии, някой по витрини и чакат деня на: "дигиталния макет с диорамите" ;D
    Радвам се че във форума има хора, които се занимават с акваристика, (другото ми хоби) надявам се на някоя от редовните ни срещи в края на месеца да се запознаем персонално.

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Представяне на Smile
« Отговор #1 -: 25 Декември 2008, 08:50:48 »
« Последна редакция: 25 Декември 2008, 08:52:54 от Adrian »

j.k.kolev

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (11)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 510
  • Рейтинг: 219
  • H0, H0m, H0e IV-VI, SBB,Zb, DB София
Представяне на Smile
« Отговор #2 -: 25 Декември 2008, 11:58:35 »
Щастлив съм да намеря такива сродни души точно тук :)

Coltrane

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Представяне на Smile
« Отговор #3 -: 26 Декември 2008, 14:11:25 »
Цитат на: Adrian link=topic=46.msg15758#msg15758 date=1230187848

Весела Колева,господа Акв@ристи :)
          Адри, кога ще ни запознаеш ....с Весела Колева ;D ;D ;D
Наздраве!