Автор Тема: Представяне на martzaro  (Прочетена 2226 пъти)

martzaro

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Представяне на martzaro
« -: 13 Октомври 2008, 12:24:41 »
Здравейте на всички хобисти....моделисти....ентусиасти и всички дето завършват на "сти". Казвам се Огнян Славков по образование строителен инженер, по професия офицер в МВР вече 10 години, по душа DJ. С хобито се занимавам от малък или по точно заради баба дето ходи по европата и ме снабдяваше с влакчета на ПИКО. На 32 години съм от Пловдив имам съпруга и едно дете. /тел. за връзка с мен: 0885546525/0898798480/0878798480. По мое мнение считам такова хоби за разумно по отношение на подрастващите защото учи на творчество и развиване на креативна мисъл у децата затова трябва да работим в тази насока......казвам за младите понеже алтернативният вариант е улицата която не носи нищо добро за нашите деца, а така наречената "стриит култура" толкова широко обхванала всички модерни списания и с такава зверска реклама по медииите носи само емоционални сривове в децата и ги води към пагубно безделие. Честно да ви кажа много ме е страх как ще опазя моето дете от уличното влияние в бъдеще. Желая успех на всички настоящи и бъдещи хобисти в начинанието от все сърце.
Не забравяйте завета на Кан Кубрат: "Силни заедно".

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Представяне на martzaro
« Отговор #1 -: 13 Октомври 2008, 13:38:39 »
Нема да се плашиш (за децата) - ти първата стъпка най-малкото вече си я направил - замислил си се за тяхното бъдеще , а това е доста важна стъпка (някой така и не стигат до нея , без да броим колко деца имат) така , от тук нататък пътища много.
И да един от тях е и нашето хоби...

Добре дошъл (макар и със закъснение) и съм напълно съгласен с духа на нашите корени - "Силни заедно".

Впрочем ако бъдещият ни клуб има някаква по общо мото , това никак не е за изхвърляне!!! ;)
Нали това е основна цел на обединението наречено КЛУБ!?!
 ;D ;D ;D