Автор Тема: Представяне на VaCo  (Прочетена 1978 пъти)

VaCo

  • Trade Count: (0)
  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
  • Рейтинг: 0
  • HO DRG,DB 2 и 3 епохи | Шумен
Представяне на VaCo
« -: 21 Август 2008, 18:08:41 »
Здравейте!
От доста време съм пасивен участник във форума и все не ми остава време за писане. Ето, най-после се реших. И така казвам се Васил Краев на 40 години (вече) от Шумен. Работя в телекомуникационна фирма и се занимавам с проектиране и поддръжка на оптични и коаксиални мрежи и периферни устройства. Що се отнася до влакчетата, моята история е като на повечето тук във форума - стартов сет, подарък за новата тогава 1977 година, след това втори сет и т.н. Когато навърших 12-13 годишна възраст се наложи да се обикалят магазините "Млад техник" из страната, тъй като в нашия град не се предлагаше почти нищо свързано с хобито. С течение на времето се запалих по електрониката и влакчетата останаха на заден план. И така до преди 4 години, когато се появи на бял свят моят наследник Ники и аз реших да възродя забравеното хоби. Наскоро ми хрумна една идея: защо да не съчетая хобито с професията, а именно да си направя собствено дигитално управление DCC. Вече имам сериозен напредък, но това ще го споделя в друга тема.

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Представяне на VaCo
« Отговор #1 -: 13 Октомври 2008, 10:42:29 »



Тая тема ФанА прах...:(

Няма нищо лошо в това да кажете по няколко думи ,
господа новодошли  ;D ;)