Автор Тема: Представяне на br185  (Прочетена 2131 пъти)

br185

  • Trade Count: (19)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 533
  • Рейтинг: 4
  • HO 1:87/всички епохи без I/DB,OBB Велико Търново
Представяне на br185
« -: 12 Май 2008, 00:23:22 »
  Най-накрая и аз да се представя тук. Казвам се Димитър Вълков на 27 години от Велико Търново. По професия и по призвание съм машинен инженер. Работя в една търновска фирма и се занимавам с проектиране на шприцформи и щанци за изработване на пластмасови изделия и детайли от ламарина.
  С моделизъм се занимавам от скоро (началото на 2007). По принцип моделите на влакове ме привличат от малък. Тогава обаче "родителското тяло" в семейството ми е решило, че покупката на влакчета е твърдр скъпа инвестиция. Най-вероятно са били прави защото когато получех някоя играчка първата работа беше да я разглобя, обикновено по начин изключващ повторно зглобяване.
  Когато станах студент страста ми към влаковете се възобнови и в първи курс си купих на старо от един колега два локомотива на Piko серия 98, двуосни с триосен тендер. Тези машинки още са в движение макар и вече позатруднено от преклонната им възраст и недобрата експлоатация. После се заредиха и вагони пак на старо, а в началото на 2007 започнах по малко да купувам и трасето за макета ми. Някъде по това време открих и този сайт посветен изцяло на това прекрасно хоби. Поздрави на всички и дано да ставаме все повече и повече.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Представяне на br185
« Отговор #1 -: 12 Май 2008, 09:31:53 »
Цитат на: br185 link=topic=46.msg4994#msg4994 date=1210541002
  Най-накрая и аз да се представя тук. Казвам се Димитър Вълков на 27 години от Велико Търново. По професия и по призвание съм машинен инженер. Работя в една търновска фирма и се занимавам с проектиране на шприцформи и щанци за изработване на пластмасови изделия и детайли от ламарина.
Хм-м-м!Интересно , интересно!!! (само се пази от Тониеми , макар той за сега сам да си лее корубите ) ;D ;D ;D
Инак - добре дошъл сред нас (макар че това е ясно от другите ти постове)

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Представяне на br185
« Отговор #2 -: 12 Май 2008, 17:00:32 »


Добре дошъл ! :)

Тонка ,
ето кой ще ти патентова корубите !

Пай се , баце Роцо - шоп те газииии!

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Представяне на br185
« Отговор #3 -: 30 Май 2008, 09:56:50 »
Нещо никой не се представя в последно време. Та да напомня само, че тук е мястото...
;)