Автор Тема: Представяне на Maktub  (Прочетена 1923 пъти)

Maktub

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Представяне на Maktub
« -: 20 Февруари 2008, 02:03:01 »
Здравейте на всички. Казвам се Филип, на 37, и съм съвсем от скоро във форума. Като гледам и моята история повтаря тази на повечето моделисти – "Пико юниор" в НО за Нова година. Странен подарък като за дете на година и половина, но според разказите на майка ми, веднъж нареден от баща ми и вуйчо ми в моя чест, броени минути по-късно аз съм стоял някъде встрани, докато те двамата обикаляли пода на четири крака. И от тогава, малко по малко го докарах до седем локомотива и двадесет и няколко вагона, след което, в гимназията предимно поради финансови причини изоставих нещата. Съвсем наскоро обаче извадих за моите наследници старата железница и ето че отново се захванах с мечтата да си направя макет. Но поради ограничеността на битието реших, че ще е значително по-добре да премина в N – в този размер все пак има шанс да създам нещо. Разбира се, като съвсем начинаещ, засега съм в процес на проучване, на събиране на информация и идеи, на подготовка. Все пак се надявам бързо да "вляза в час", така че да мога един ден и аз да се похваля с достатъчно добър макет, който да бъде представен пред света.
« Последна редакция: 20 Февруари 2008, 02:36:13 от Maktub »