Автор Тема: Представяне на vasko58  (Прочетена 2166 пъти)

vania85

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Представяне на vasko58
« -: 04 Февруари 2008, 23:34:04 »
                                                 Здравейте приятели !                                 
Може би трябваше да се представя малко по-рано. Adrian,ти ме подтикна да направя това сега със съобщението си в личната поща.   ПОЯСНЯВАМ:--ник нейма е на името на жена ми. Казвам се Васил Бояджиев на 49г.  И аз съм от JURASIK-PARK.Роден съм в Стара Загора,живея в Пловдив. 1964г. когато бях на 6 г. баща ми донесе цял куфар с влакчета от тогавашната ГДР. Може би, съм един от първите в България, които са виждали и имали HO на PIKO. Всичко от онова време го пазя и е в почти идеално състояние. Има уникални неща. Някой ден ще ги заснема и ще ви ги покажа. След това събрах голяма колекция. Около 30 локомотива и може би над 100 вагона. Цял живот съм мечтал да направя макет, но за съжаление никога съм нямал тази възможност, както много други. Всичко се редеше на земята. Надявам се в най-скоро време и аз да започна да сбъдвам мечтите си. Сега всичко стои в един огромен кашон надлежно подредено. Синът ми скоро ще навърши 3 г. но още от сега полудява като види влакчетата. За него имам няколко старт сета-JUNIOR. Започна да става малко като в ИСКРЕННО И ЛИЧНО затова мисля да приключвам. Радвам се, че попаднах на съмишленници и съм готов да подкрепя всяко едно начинание или идея, която предложите. :) ;)

vania85

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Представяне на vasko58
« Отговор #1 -: 05 Февруари 2008, 19:03:37 »
За да няма съмнения тук съм с Васко младши. Изнудвачи и бъзикчии такива !!! ;D                                                                                                                                        
 
« Последна редакция: 21 Юни 2008, 20:32:44 от vasko58 »