Автор Тема: Представяне на muncho  (Прочетена 2848 пъти)

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Представяне на muncho
« -: 08 Ноември 2007, 21:52:23 »
Ха здравейте и от мен ;).На 35 год.съм ,я стар,я не очень стар :D.Като дете винаги съм мечтал да имам влакче с метални релси ,което да се захранва с ток,а не с батерии и след 2-3 обиколки да спре.А голямата ми детска мечта беше да "карам"влак.Е ,успях да осъществя и двете.Бях машинист за 1 курс на бърз влак Пловдив-Варна-Пловдив.Умрях от кеф,на 30 бях тогава.А от две години започнах да купувам влакчета.Като пълен лаик обаче първия star set на Mehano който зърнах в МЕТРО ми се стори удивителен.После си умрях от яд като рзбрах за  PIKO,ROCO и т.н. ,ама нейсе...механото много добра роля ми върши когато двамата мушмороци/децата ми/изявят желание да си играят и те с железницaта.
ROCO за мен са много яка фирма ,ама поради некои сАображения така да се каже,купувам на PIKO-HO.Сега идеята ми е да посъбера каквото мога за направата на един макет и като почна да редя,да редя ....Иначе работя в болница ,в рентгеново отделение,този който Ви прави снимките когато си навехнете крак или ръка.
Добре би било да направим една по разширена среща ,да обменим опит,знания и да си побъбрим с някой който няма да ти каже "детски работи"когато му разказваш за макет.
Ай със здраве,това е от мен. :)
P*S*  От днес 10.02. ставам от mill на  muncho .То  99% пичаги тука -аз mill ;D ;D ;D. Я  мунчо кво хубаво звучи:)
« Последна редакция: 15 Януари 2009, 23:02:24 от muncho »