Автор Тема: Представяне на Asere  (Прочетена 2798 пъти)

Asere

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Представяне на Asere
« -: 28 Септември 2007, 13:36:03 »
Здравейте фенове!

Изключително много, ама много се кефя както и на това че най-накрая се появи такъв сайт. Популярността на хобито в българия е съизмеримо със ситуацията, затова не се учудвам, че сме една шепа маниаци. В общи "линии"  ;) не мога да ви се нарадвам, че сте се събрали.

Казвам се Николай (Asere). На 32 съм от София, женен с един малък последовател. Отговарям за всичко което може да се даунлоудне в портала Vodafone Live!

Все още съм абсолютен новак в тази област, въпреки че както всеки от вас също съм лежал на пода на стаята с дни докато майка ми не събере всичко, за да тегли една прахосмукачка.
Много искам да си направя макет някой ден, но за съжаление все още съм тотално ангажиран покрай работата и дребния деструктор, покрай когото нямам шанс да извадя нещо такова.
Засега купувам и събирам лека-полека каквото ми попадне на добра цена предимно от съвременната епоха всичко ми е Piko НО. Не знам защо засега не се кефя на по-малките мащаби.

Тфа е. Желая ви здраве, време и пари, за да можете да отделяте нужното внимание на това супер-яко хоби!!!
Ако правите някога някъде в София сбирка, телефона ми е 088 2204148.

Весело на всички!
Asere
« Последна редакция: 02 Септември 2008, 14:45:02 от Asere »