Автор Тема: Представяне на toniemi  (Прочетена 2357 пъти)

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4781
  • Рейтинг: 632
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Представяне на toniemi
« -: 27 Септември 2007, 22:50:38 »
Здравейте!Казвам се Антон Манковски.На 35г съм.Мойте първи крачки в хобито са около шестата ми годинка със старт сет на Пико НО.Чичо ми го донесе от Съюза.80-ка с 2 мечти и кръгче релси.Цялото детство,та чак до казармата, ми премина в непрекъснато събиране и закопуване на влакчета от приятели , съученици и млад техник.3-4 години след като се ожених , влакчетата отново излязоха на преден план и не след дълго си направих макет.Добре че бяха онези години за да си набавя почти всичко за макета че сега е много по-скъпо.Тогава доста от мойте приятели и съученици имаха влакчета,не мирясах докато не им изкупя всичко.Дори и доста от влакчетата,които не ми трябваха за макета разпродадох.Един ден обикаляики"Ал Невски"-антикварите,попаднах на4 вагончета,1 стрелка и малко релси в мащаб зет 1:220,направо се влюбих.Тъкмо бях приключил с НО и те ти ново предизвикателство,резултата е на лице-макет в зет.Относно събирането на хобистите,вече десетина години се събираме.За съжаление от петнайсетината хобисти,които се събирахме ,идваме по редовно3-4 човека,а на последък и аз почти не ходя.заради малки и новородени хобисти в моето семейство.Големият ми син е на 3 г и вече е луд фен на железниците.Това е от мен,питайте ако ви интерсува нещо.
« Последна редакция: 09 Август 2009, 15:31:53 от toniemi »

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4781
  • Рейтинг: 632
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re:Представяне на toniemi
« Отговор #1 -: 22 Януари 2009, 20:28:17 »
Чак сега забелязвам ,как са променили начина на представяне във форума :good:





http://www.vbox7.com/byuser:toniemi?&page=1&ord=date
http://www.bgphoto.net/Albums.aspx?UserId=27802
След повече от година ,хобистите в семийството сме трима :good: :good: :good:





« Последна редакция: 22 Януари 2009, 20:36:34 от toniemi »