Автор Тема: Представяне на gts.best  (Прочетена 2282 пъти)

gts.best

  • Trade Count: (56)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 702
  • Рейтинг: 8
  • N(1:160)
Представяне на gts.best
« -: 16 Януари 2009, 08:31:54 »
 :diablo:Здравейте, казвам се Жори Ценков на малко повече от 42 години съм, от които 34 години събирам влакчета. Както повечето хобисти, и аз започнах с един комплект Пико юниор, получен за Нова година. Женен с две деца (18 и 15 години). По професия инженер химик. Имах доста добра колекция в НО и ТТ която преди повече от 10 години успешно и бавно разпродадох . Приключих с разпиляването в трите мащаба и останах изцяло в N. Успях да събера с много усилия скромна колекция (част от която Ви представих, а останалото скоро ще го снимам), започвах няколко макета които изправях зад вратата или пъхах под леглото и в крайна сметка разрушавах и изхвърлях. Сега смятам да завърша поредният започнат проект, защото той си има определено място , без разглобяване, местене,  изправяне, пренареждане и т. н., и с капаци предпазващи го от прах, както и витрини в който да подредя част от колекциятя си.  :diablo: :drinks:
Поздрави!!!
« Последна редакция: 27 Януари 2009, 13:08:47 от Dispatcher »

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Представяне на-- gts.best--
« Отговор #1 -: 16 Януари 2009, 08:40:35 »
Ха , здравей - ма що си толкова яден "(:diablo:)" - да не би да те е яд че си изоставил едрите мащаби!?
 :pleasantry: ;D

gts.best

  • Trade Count: (56)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 702
  • Рейтинг: 8
  • N(1:160)
Re:Представяне на-- gts.best--
« Отговор #2 -: 16 Януари 2009, 11:25:43 »
Напротив, много спокоен и уравновесен "дисциплиниран хобист--колекционер" съм. Емотикона страшно ме кефи, за това.
Поздрави. :drinks: