Автор Тема: Марио, какво правим с парите за BR 106?!?!  (Прочетена 9071 пъти)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Марио, какво правим с парите за BR 106?!?!
« Отговор #15 -: 30 Март 2009, 08:44:21 »
Марио , пасквилите май ти редовно вече си ги създаваш сам ,
така че се дръж по прилично ,
че ем си насран ,
ем  пък голям бре!!!! :angry: :angry: :angry:
Защо трябва да ти гледаме голия гъз тук , че да се сетиш да обясниш , закъсвацията с парите , намирането на частите в кибрита и т.н.Преди това от тебе ни звук , ни вест , та Табаков се принуди така да действа!???
До тук лично пред мен (нищо че не съм лично засегнат) това е вече втори път в който се дъниш!!!
Уж си сериозен ,голям човек , а все нещо отдетската градина ще направиш!!!
Вземи се у ръце и порасни - крайно време е!!!
 ;D ;D ;D

misho_tabakoff

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Марио, какво правим с парите за BR 106?!?!
« Отговор #16 -: 30 Март 2009, 09:49:05 »
Цитат на: lok45111 link=topic=1538.msg22112#msg22112 date=1238257812
... а сега тоя пасквил е редно да се махне ...

Марио, аз по принцип бързо паля, като кибритена клечка съм, и то не обикновена, а от тези за открито, дето вятъра не може да ги угаси.

Та в тази връзка съм безкрайно изненадан от самия себе си, че този път останах спокоен и запазих хладнокръвие.

Когато човек използва думи с по-сложно значение и тълкуване, е редно да използва правилните думи. Това звучи как да кажа ... чакай сега и аз да измисля някоя гениална дума ... а, сетих се - звучи АЛЕГОРИЧНО (их, как успях да се досетя).

Иначе да си го кажа на прост език, и то нашенски - БРАТ, НЕ СИ ПОЗНАЛ!!! Аз нито хуля, нито злепоставям когото и да било ... всъщност току що излъгах най-безобразно - да, злепоставям те! Защото от 17.11.2008г. получавам само голи обещания. Колко 15-ти числа на колко месеца минаха?! Когато поемаш ангажимент, ще си го изпълняваш, или изобщо не поемай такъв. Да те изчакам 1-2 месеца - да, да го приема. Но 5 месеца вече ми идват мааааалко множко. Аз да не съм Банка ДСК я?!

Сега, имам една добра и една лоша новина за теб.

Лошата новина е, че локомотивът изненадващо дойде в пощата до нас.

Добрата е, че локомотивът отива при друг човек... защото не си единственият, който искаше такъв локомотив. И именно заради използването на думата "пасквил" няма да го получиш. Нямам нито време, пък особено и нерви да те чакам, защото ти така и не ми поясни за кой 15 Април идеше реч...

Марио ... Има и още една добра новина за теб - НЕ ТИ ИСКАМ ОНЕЗИ 18 ЛЕВА ЗА ДРУГИЯ ВАГОН!!! Използвай ги по предназначение - можеш да отидеш да си платиш поръчаните пантографи от Жоро ... ако изобщо той те чака!

Така, значи има да ми дължиш само основата за пантографа и изолаторите от 145-цата ми - 5 броя.

... всъщност току що размислих - и тях не ги искам. Така и така се наложи да си викна нов к-т пантографи, така че ще ги използвам тях.

Успех в бъдещата търговия!

fyut

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Марио, какво правим с парите за BR 106?!?!
« Отговор #17 -: 30 Март 2009, 10:10:48 »
 :diablo: :diablo: :diablo: Имам чуството,че наистина живеем в "некакъв ТЪП сериал". Явно чАСТ от българите са си  такива!!!!!!!!!! Ако никой не мърка, добре минаваме по "тънката лайсна". Ако пък има самозъзнание и се "разпищи", то ОПРАВДАНИЯ безкрай! ВИНАТА  е във всички,само не и във ВИНОВНИЯТ!!!!!!!!!! В заключение:  :angry:Ние сме ВИНОВНИ, че търпим такива елементи; НЕ САМО ВЪВ ФОРУМИТЕ ,  а и в РЕАЛНОТО ЕЖЕДНЕВИЕ.
А И ДРУГО ПИЧ!!!!!!!!!!  КАТО НЯМАш ПАРИ, НЕ СИ ПОРЪЧВАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!!!!! :diablo: Така правят НОРМАЛНИТЕ ХОРА! :spiteful: :spiteful:
« Последна редакция: 30 Март 2009, 10:14:28 от fyut »

ES64U2

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Марио, какво правим с парите за BR 106?!?!
« Отговор #18 -: 30 Март 2009, 12:21:42 »
Кво го нападаш, проблема вече се реши, няма какво да обсъждаме. Просто го наградете с една оценка, за да няма още пострадали и предлагам да заключим темата. :yes:

misho_tabakoff

  • Гост
  • Trade Count: (0)