Автор Тема: Отиде си кралят на поп музиката...  (Прочетена 10897 пъти)

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #30 -: 26 Юни 2009, 20:53:32 »
Той Адри е казал почти всичко, което имаше да се казва.Бих добавил само следното:
Не харесвам музиката на Елвис, Бийтълс, Доорс, Павароти,Валя Балканска и много, много подобни изпълнители, но това не им пречи да са много талантливи, а някои дори гениални, в това число поставям и Майкъл Джексън.  :hi:

br185

  • Trade Count: (19)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 534
  • Рейтинг: 4
  • HO 1:87/всички епохи без I/DB,OBB Велико Търново
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #31 -: 26 Юни 2009, 22:24:33 »
Много амама много тъжна вест!  :(  :(  :(  Да почива в мир!

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #32 -: 27 Юни 2009, 01:12:51 »
Цялата тема вече пак се обърна на въпрос какви са ни били модераторите, администраторите итн...
Не са лоши момчетата, но прекалено много се вживяват, разбирам ги напълно, искат всичко да е идеално, но за огромно всеобщо съжаление не живееме в идеалният свят  :(
Не съм казал кой знае какво толкова, просто споделих огромното облекчение на хиляди американски родители, които биха могли да бъдат поне с частица по-спокойни за децата си. Това разбира се бе придружено както винаги с една доза сърказъм  :spiteful:
Никога не съм пропагандирал каквито и да било политически идеи, нито съм се опитвал да "зарибявам" че този или онзи или еди коя си политическа идея били ОК или нещо подобно, просто имам ясно изразено чувство за справедливост и истина. Някой ако си спомни подобно нещо - нека ми напомни. Дори бях наречен "педофил" и то поради простата причина, че някой си нямало и на мен да ми даде детето си. Ами ако трябва да изтъкваме аргументи "ала Слави Трифонов", първо и аз не бих дал своето дете на непознат, от което май май не би следвало че той също е педофил, второ дори и не бих поискал детето на някой, който по същество не ми е никакъв и нямам никакви взаимоотношения с него (за това може да бъде полезна комшийката условно наречена "леля Сийче", а може и Ефросина ако предпочитате), за разлика от ожаления и неразбран псевдо-мъченик "Джако", който много би искал да си оставите детето при него и с удоволствие би си поиграл на "Буба-лази" и други подобни палави игрички с Вашите деца. Да, той с удоволствие би искал да "подундурка" децата Ви  :haha: Така и не ми беше отговорено с ръка на сърцето на прекият въпрос: "Ти/Вие бихте ли си оставили детето на отглеждане при Майкъл Джексън?"...Ясно е че на неудобни и директни въпроси отговор никога няма да има.
Освен това самото "събитие", което е в основата на всичко коментирано в самата тема, беше нещо очаквано и въпрос на време. Не мога и няма как да бъда толерантен и да мълча при всякакви прояви на содомия,  перверзия, сексуално насилие към деца и други подобни извращения. Ами че то утре може и "Дим Дуков" или някой друг подобен изверг да опъне петалата, и само защото е "известен" с нещо си и трябва да се правиме на изкуствено опечалени ли? Просто вероятността да работиш като водолаз и да умреш падайки от самолет без да ти се отвори парашута е минимална, по-вероятно е да умреш от удавяне. Навремето "бизнесменът" Васил Божков известен още с названието "Черепа" беше отговорил на въпроса "Не те ли е страх че може да те застрелят?" зададен от спортния журналист Сашо Диков с "А теб не те ли е страх че може да се подхлъзнеш по тези стълби и докато падаш да си счупиш врата?" Запомнете едно - никой не е по силен от природата и до сега никой не е могъл да я надхитри. И аз може да искам да съм като Касиус Клей или Майк Тайсън, но не си мажа всекидневно кожата с катран или сажди за да приличам на тях. То не бяха кислородни камери и къпане с минерална вода "Перие", ама сори Майкъл, рецептите за достигане на дълголетие бяха известни само на Бай Тошо, Фидел Кастро, Ким Ир Сен, Папа Йоан Павел Втори и разбира се на "колежката ти" Лили Иванова  :lol: Колкото до музикалните достойнства на полуразпадналата се приживе мумия - той беше просто поредният инструмент на "шоу-бизнеса" чиято роля бе да бъде нещо като "Ширпотреба" за всеобщо потребление в световен мащаб, също както Азис в национален мащаб. Това че тук Азис се харесва от над 80 % от населението значи ли че е велик, или просто това е поредната пропаганда на деградацията и прогресивното целенасочено изпростяване на широките маси от народа? В тази връзка - очаквам когато Азис ритне мандалото от СПИН или някаква друга извратена болест, тук да бъде пусната подобна тема, в която всички да ронят виртуални крокодилски сълзи (да не се бъркат с електровозите наречени жаргонно "Крокодил") и да се опява как и "Костинбродския Славей" е бил толкова талантлив, обичан и популярен и каква загуба е това за националното (а също и световното) музикално наследство. И за да не бъда за пореден път обвинен в "Расизъм" или нещо подобно, държа да отбележа че Джако беше черен и обичаше да пощипва белички, а невинният депутат Кузов е бял, който обича да си прави "Буги-Буги" с по-чернички (него съдът, всемогъщата "Темида" също го призна за невинен), от което следва че за любовта няма цветове и граници и никакви ограничения. В заключение само искам да подчертая че Кондьо и Ванко - Едно са невинни!  :yes: :hi:
« Последна редакция: 27 Юни 2009, 01:16:35 от br118 »

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #33 -: 27 Юни 2009, 09:33:04 »
Ами да ти кажа честно, не бих дал детето си непознат, независимо дали се чуват хубави или лоши работи за него.Най-големите крадци никога не са съдени и дори не са известни на полицията - затова са и най-големи  :).Е, така е и спедофилите и с педерасите и с лесбийките и с масовите убийци и с какви ли не още извратяги.Как да имаш тогава вяра на когото и да е? :angry:

Ако искате това го отцепете в друга тема, че вече задълбаваме с BR118 на по-глобална тематика и цапаме тази.  :good:
« Последна редакция: 27 Юни 2009, 09:36:53 от XRISTO »

piko1

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #34 -: 27 Юни 2009, 09:42:15 »
ха повече храна за нас  :haha:
лека му пръст

Casper

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #35 -: 27 Юни 2009, 16:25:24 »
Цитат на: br118 link=topic=1728.msg26111#msg26111 date=1246054371
Цялата тема вече пак се обърна на въпрос какви са ни били модераторите, администраторите итн...
Не са лоши момчетата, но прекалено много се вживяват, разбирам ги напълно, искат всичко да е идеално, но за огромно всеобщо съжаление не живееме в идеалният свят  :(
Не съм казал кой знае какво толкова, просто споделих огромното облекчение на хиляди американски родители, които биха могли да бъдат поне с частица по-спокойни за децата си. Това разбира се бе придружено както винаги с една доза сърказъм  :spiteful:
Никога не съм пропагандирал каквито и да било политически идеи, нито съм се опитвал да "зарибявам" че този или онзи или еди коя си политическа идея били ОК или нещо подобно, просто имам ясно изразено чувство за справедливост и истина. Някой ако си спомни подобно нещо - нека ми напомни. Дори бях наречен "педофил" и то поради простата причина, че някой си нямало и на мен да ми даде детето си. Ами ако трябва да изтъкваме аргументи "ала Слави Трифонов", първо и аз не бих дал своето дете на непознат, от което май май не би следвало че той също е педофил, второ дори и не бих поискал детето на някой, който по същество не ми е никакъв и нямам никакви взаимоотношения с него (за това може да бъде полезна комшийката условно наречена "леля Сийче", а може и Ефросина ако предпочитате), за разлика от ожаления и неразбран псевдо-мъченик "Джако", който много би искал да си оставите детето при него и с удоволствие би си поиграл на "Буба-лази" и други подобни палави игрички с Вашите деца. Да, той с удоволствие би искал да "подундурка" децата Ви  :haha: Така и не ми беше отговорено с ръка на сърцето на прекият въпрос: "Ти/Вие бихте ли си оставили детето на отглеждане при Майкъл Джексън?"...Ясно е че на неудобни и директни въпроси отговор никога няма да има.
Освен това самото "събитие", което е в основата на всичко коментирано в самата тема, беше нещо очаквано и въпрос на време. Не мога и няма как да бъда толерантен и да мълча при всякакви прояви на содомия,  перверзия, сексуално насилие към деца и други подобни извращения. Ами че то утре може и "Дим Дуков" или някой друг подобен изверг да опъне петалата, и само защото е "известен" с нещо си и трябва да се правиме на изкуствено опечалени ли? Просто вероятността да работиш като водолаз и да умреш падайки от самолет без да ти се отвори парашута е минимална, по-вероятно е да умреш от удавяне. Навремето "бизнесменът" Васил Божков известен още с названието "Черепа" беше отговорил на въпроса "Не те ли е страх че може да те застрелят?" зададен от спортния журналист Сашо Диков с "А теб не те ли е страх че може да се подхлъзнеш по тези стълби и докато падаш да си счупиш врата?" Запомнете едно - никой не е по силен от природата и до сега никой не е могъл да я надхитри. И аз може да искам да съм като Касиус Клей или Майк Тайсън, но не си мажа всекидневно кожата с катран или сажди за да приличам на тях. То не бяха кислородни камери и къпане с минерална вода "Перие", ама сори Майкъл, рецептите за достигане на дълголетие бяха известни само на Бай Тошо, Фидел Кастро, Ким Ир Сен, Папа Йоан Павел Втори и разбира се на "колежката ти" Лили Иванова  :lol: Колкото до музикалните достойнства на полуразпадналата се приживе мумия - той беше просто поредният инструмент на "шоу-бизнеса" чиято роля бе да бъде нещо като "Ширпотреба" за всеобщо потребление в световен мащаб, също както Азис в национален мащаб. Това че тук Азис се харесва от над 80 % от населението значи ли че е велик, или просто това е поредната пропаганда на деградацията и прогресивното целенасочено изпростяване на широките маси от народа? В тази връзка - очаквам когато Азис ритне мандалото от СПИН или някаква друга извратена болест, тук да бъде пусната подобна тема, в която всички да ронят виртуални крокодилски сълзи (да не се бъркат с електровозите наречени жаргонно "Крокодил") и да се опява как и "Костинбродския Славей" е бил толкова талантлив, обичан и популярен и каква загуба е това за националното (а също и световното) музикално наследство. И за да не бъда за пореден път обвинен в "Расизъм" или нещо подобно, държа да отбележа че Джако беше черен и обичаше да пощипва белички, а невинният депутат Кузов е бял, който обича да си прави "Буги-Буги" с по-чернички (него съдът, всемогъщата "Темида" също го призна за невинен), от което следва че за любовта няма цветове и граници и никакви ограничения. В заключение само искам да подчертая че Кондьо и Ванко - Едно са невинни!  :yes: :hi:



Аз не съм модератор, дори приноса ми за този форум е почти нулев, но ми е интересно хобито, както и  да чета за него. Така че се надявам да ме извините, че изказвам мнение. Но дори и на мен ми идва в повече, когато някой, не прави разлика между "имам право да кажа мнението си", проявата на малко тактичност и откриването на границата, след която трябва да се спре в случая. Не може да се чувстваш обиден от разни епитети към теб, след като не спираш с твоите към другите. Ако ще даваш аргументи, давай само тях. Никой тук не може да каже със сигурност, какво точно се е случило в Невърленд. Ако имам дете и разбера за посегателство от този род към него, никакви пари няма да ме спрат да осъдя виновника. А и като начало, няма да създам условия нещо да му се случи, пускайки го за толкова дълго време на странни места. За мен всеки е невинен до доказване на противното. Не е нужно да проявяваш сарказъм, от името на "хилядите американски родители". Да не би Джако да е дебнел по ъглите досега, в очакване да докопа малки дечица?! Ако темата беше да го обсъдим като човек - коментарите за личния му живот щяха да са съвсем на място. В случая се почита паметта на гениален артист, композитор, танцьор и шоумен и ако не можеш да го оцениш, едно "не харесвам и не разбирам музиката му" ще е достатъчно. Всичко останало е излишно търсене на полемика.
Думата "ширпотреба" за творчеството му е най-малкото неуместна. Ширпотреба е "Радка - Пиратка". Евтина и накъртваща с простотията си.  Джако ще си остане еталон за оригиналност и професионализъм. Ако ще съдиш творчеството му, имай поне това право - покажи ти какво си постигнал и че то ще остане и след теб.
Тази българска черта, да критикуваме и виждаме само лошото в другите ми е най-неприятна. Но в крайна сметка, всеки има право да няма вкус и да носи просто една малка, бедна душа в себе си.  :)
« Последна редакция: 27 Юни 2009, 16:34:06 от Casper »

spas_tf

  • Trade Count: (5)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 305
  • Рейтинг: 42
  • HO Епоха V -VI София
    • www.smilenov.eu
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #36 -: 28 Юни 2009, 15:17:14 »
Както каза снощи по CNN Лари Кинг - " ....... трудно е да го харесаш , и още по трудно да не го харесаш ...."    Както каза и Лиса Мари Пресли : ..... когато беше добър ,беше ангел , но когато беше зъл , биваше наистина зъл ! Той знаеше каква му е съдбата!..... Аз само ще изразя поклон пред ЯВЛЕНИЕТО  "JACKO"! Човекът Майкъл Джаксън е като всички останали! Мир на праха му!

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #37 -: 28 Юни 2009, 18:35:03 »
Мир на праха на поредния музикант, който се друсаше като говедо години наред и накрая хвърли топа от свръхдоза! Невероятният "гений", който успя да натрупа цели 500 МИЛИОНА долара дългове от най-комерсиалната музика, от която другите натрупаха завидни състояния...  :drinks: