Автор Тема: Поради липса на раздел препоръки за форума...  (Прочетена 3529 пъти)

Gyro

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Правила, препоръки и указания за правилна експлоатация на форума | Rules, suggestions and leads for correct exploatation of the forum....Това е за нас потребителите.Форумът не се опреснява нормално.За три дни имам прекарани над 50 часа в четене на публикации.(Изчел съм ги всичките)Днес забелязах че икони "Има нова публикация" ме подвеждат(поста който отварям е стар и прочетен от мен).Обръщението "БРЕ"прелива  до няма и къде и препоръчвам на давамата юзери да се съобразяват с използването му (двама са)"Частици като о, бре, море, мари стоят на границата между частици и междуметия, понеже имат по-силна емоционална отсянка. Когато се употребяват самостоятелно, те са същински междуметия".Лично мен не ме засяга мнението Ви (и моето не е миродавно).Успех на форума който ще чета с удоволствие.Радвам се на  потребители които директно противоречат и доказват противоречието си към хора явно на повече години като мен и с разбирането "Каквото кажа аз, това е правилното".В раздел "продава" чета за некоректен търговец но името не се споменава...Ако аз искам да си купя нещо от някой трябва ли да съм със съмнението че може да е той?!Ми кажете му името и му дайте право на опровержение.А,и модератора не е нужно да се подмазва на този или онзи участник във форума,това въобще не му влиза в задълженията (да си ги провери)Реплики от рода "Съгласен съм с това" и "И аз така мисля" са за потребителите а не за него
С уважение към всички участници във форума.
« Последна редакция: 16 Септември 2009, 03:08:13 от Gyro »

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Re:Поради липса на раздел препоръки за форума...
« Отговор #1 -: 16 Септември 2009, 09:19:35 »
Gyro, позволяваш си да правиш забележки за правопис и т.н., но самият ти така си оформил мнението си, че нищо не му се разбира. Губи се логиката му, смесват се различни теми и проблеми, новият ред е непознато явление и пр. Доброжелателен съвет: За да те разберем, прави така, че да бъдеш разбран, пък после критикувай!

piko1

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Поради липса на раздел препоръки за форума...
« Отговор #2 -: 16 Септември 2009, 10:00:11 »
по точка 1 : ако ползваш бутона върни на браузера е нормално да ти излизат като непрочетени дадени мнения
ако не стане така Делитни  си бисквитките би трябвало да се оправи

по точка 2 50 часа са си доста прочетено
по точка 3 ползването на бре и тн местоимения е нормално за един форум би трябвало да свикнеш след време и да не обръщаш внимание
по точка 4 къде си чел за некоректен продавач ако има такъв то ще си проличи по оценката на даден потребител в профила на съответния
продавач
точка 5 я оставям без коментар