ВАЖНО !!! | IMPORTANT !!! > Новини и предстоящи събития | News and upcoming events

Среща на 31-01-2008

<< < (2/5) > >>

mill:
И от мен - поздрави и да споделите после ко сте бърборили там и измислили ;) :)

EMPEROR:
То и аз май няма да успея... та и от мен... приятно изкарване!

eurostar:
Искам да изкажа благодарност на Жоро за хубавата и много полезна за мен среща. Възхитен съм от всички, които бяха там и ще се възползвам винаги при такава възможност да присъствам на подобни събирания.

mill:

--- Цитат на: eurostar link=topic=192.msg1518#msg1518 date=1201808345 ---Искам да изкажа благодарност на Жоро за хубавата и много полезна за мен среща. Възхитен съм от всички, които бяха там и ще се възползвам винаги при такава възможност да присъствам на подобни събирания.

--- Край на цитат ---
еййй  само това ли ще разкажете бе,то е ясно ,че е било хубаво и приятно....ама некоя снимка на подвижен състав ,това онова ... :P
ако е имало и бира е ясно що мълчите ;D

TheJackal:
За срещата, че е минала добре  - това ми е ясно. За главния виновник да се състой срещата - две мнения по въпроса няма. Само дето трябва да измислим как да се съберем цялата гилдия на "Вдетенените ъкъли" . Много ме е яд, че пак дадох разсейки по релсите и стана късо! ;D Приятели качете снимки и кажете кои са били болните теми за дискутиране на срещата. ???

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия