Други организации и клубове > Приятели | Friends

ETE-Сан Диего

<< < (5/5)

BoRoco:

--- Цитат ---Боре , има ли подвижен състав , който е собственост на клуба - или всеки си носи ?
--- Край на цитат ---
Не няма, всеки си носи подвижния състав

--- Цитат ---Боби придържате ли се към някакви норми  и  стандарти , или имате свой клубни такива?
--- Край на цитат ---
Стандарта можеш да го видиш тук
http://www.ete.org/modspecs2.htm

--- Цитат ---Съжалявам.Не си падам по тази нация.
--- Край на цитат ---
През последните 10-15 години доста нации намразиха американците и това е в резултат на политиката която се провеждаше, иначе самите американци не са лоши хора, винаги са позитивно настроени и готови да ти помогнат. Специално за хората от клуба, тяхната цел е да си карат влаковете, атмосферата е винаги приятелска и за времето в което аз бях там никога не е имало разправия.
Между другото едно от момчетата което работи за мен е от Ловеч, ама и той стана американец ;D ;D ;D, а брат му е твоя набор.

piko1:
прав си колега от собстевен опит мога да кажа че американците са доста гостоприемни и вингаище ти помогнат ей го на аз си пиша постояно с Амерканци и ми е голям кеф да с общувам с такива
който не е общувал с Амерканци може само да ги мрази важното е че си правят кефа
дано и ние някога почнем да си правим кефа а не да си прикзваме щуротии и да се караме непрекъснато
то аз в вту си правя кефа и се забвалявам заедно с другите значи може стига да има желание

а относно този клуб трябва да вземем хората за пример а не да ги презираме че те могат а ние смао можем да се караме като гледам жента и си викам бреи какви моделистки имало ама амерка е голяма държава
а България е голяма колкото един от големите им градове NY примерно kойто е с само 8 363 710 жителя
това е от 2008 год инфорамция 

XRISTO:
За пример?!За пример се взимат всички положителни качества и постижения от всички народи, но това, което предлагаш (а и не само ти, то сега е държавна политика) е да им подражаваме сляпо и да им целуваме задната броня непрекъснато.Хайде стига - 50 години се правихме на руснаци и си пишехме писъмца с тях, а сега да вземем да си пишем пък с американчета?Да вземат и в петък да пляснат едни новини , та съвсем да замяза на едно време.Ние българите мяра нямаме - все трябва да обичаме пламенно друг народ, а собствения да го презираме.  :good:

BoRoco:
Тъй като в момента форума е спокоен, моля ви се да не продължаваме с политически коментари и да си останем на основната вълна влакове. Съжалявам,че повдигнах въпроса, но се надявам да няма последствия и непрестанни заяждания както преди, нека да не се връщаме няколко месеца назад.

XRISTO:

--- Цитат на: BoRoco link=topic=2051.msg32689#msg32689 date=1260857264 ---Тъй като в момента форума е спокоен, моля ви се да не продължаваме с политически коментари и да си останем на основната вълна влакове. Съжалявам,че повдигнах въпроса, но се надявам да няма последствия и непрестанни заяждания както преди, нека да не се връщаме няколко месеца назад.

--- Край на цитат ---

Прав си, извинявам се, че малко се поувлякох.   :hi:

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия