Автор Тема: Чертежи на пътнически теснопътни вагони - къде да се намерят?  (Прочетена 4132 пъти)

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Здравейте,

Търся си чертеж на теснопътен пътнически вагон - българските, които се движат и до днес по нашата теснолинейка. Отново, интереса ми е реален и с цел да се направи техен модел. Моля, ако някой знае къде може да ги има (книга, институция); подскажете ми, за да процедирам. Много мерси :)

G_GROZ

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Има само едно лице, което притежава всички чертежи на БГ вагони и пълна информация за тях. Казва се Стефан Стоичков. Има готова книга от около 1000 страници, която може би ще издадем. Няма проблем за който и да е вагон, но мисля, съвсем приятелски, че още е рано да си поставяш такива задачи, освен ако не искаш да ги разгледаш чисто информативно.

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Toniemi е склонен да направи тези вагони по моя много гореща молба, но каза, че би могъл, ако намеря чертежи, защото той няма и не е търсил. Дали можеш да ми помогнеш за специфично чертежи на теснопътен вагон и пощенския вагон?

G_GROZ

  • Гост
  • Trade Count: (0)
МОЖЕ! Щом Тонката ще го прави :clapping:

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Чудесно! Ще се уговорим допълнително.

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4781
  • Рейтинг: 632
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Я ги па тия :swoon:

 :pleasantry:

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
ееееееееееееееееее Тонка за час ще ги отлееш :hi: :hi: :hi:

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Ммм, мисля, че много работа ще положи човека, но резултата ще е неповторим (буквално)  :ok:

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък


Когато над София мръ ъ ъ кне
 и Тони се върне у тях ,
награбва отливките бо о йни ,
коруби да лее за нас !


Тони ! :clapping:Тони! :clapping:

luci

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Цитат на: G_GROZ link=topic=2206.msg35574#msg35574 date=1265732013
Има само едно лице, което притежава всички чертежи на БГ вагони и пълна информация за тях. Казва се Стефан Стоичков. Има готова книга от около 1000 страници, която може би ще издадем. Няма проблем за който и да е вагон, но мисля, съвсем приятелски, че още е рано да си поставяш такива задачи, освен ако не искаш да ги разгледаш чисто информативно.

къде може да намеря пове