Автор Тема: Кой кой е?  (Прочетена 3540 пъти)

luci

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Кой кой е?
« -: 13 Февруари 2010, 19:48:01 »
:) Хм,, май :) леко извън темата, но във връзка с клипчето (клипчетата), освен Категория с Телефони, би било много хубаво - представянето или в отделна тема да има КОЙ-КОЙ Е, в смисъл истински снимки на Горките участници :)

Дето се вика, като  се срещнат по улицата да се познаят и разпрегръщат ;) (или не..) ;)

Незнам би ми било приятно не само хората от клуба но и другите да се познаваме и по физиономия, който си иска.. де

Би било хубаво поне за мен да стане една добра традиция в представянето :) (макар вече да познавам Жоро и Адриан, щото така се случи.. :) ) .

Щото с тея Thumbs :) имам вече чувството, че си пиша с говорещи парни локомотиви в добрият случай ;) 

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Кой кой е?
« Отговор #1 -: 13 Февруари 2010, 20:14:45 »
Това - аз


luci

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Кой кой е?
« Отговор #2 -: 13 Февруари 2010, 23:44:56 »
Ето ме мен - рано сутрин 5:30, леко кисел:
http://picasaweb.google.com/lh/photo/Zpr-GFgbvX7j17xY_Z0u8g?feat=directlink
Луци

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Кой кой е?
« Отговор #3 -: 14 Февруари 2010, 22:51:26 »
http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/board,37.40.html
Тука който е сметнал за необходимо си е сложил реална снимка :ok:

Dimitar Baev

  • Trade Count: (10)
  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
  • Рейтинг: 1
  • ТТ - BR110, IV ep., Русе
Re:Кой кой е?
« Отговор #4 -: 14 Февруари 2010, 23:28:02 »
Аз имам предложение, всеки да си изпрати по една снимка в определен формат и големина на админа, заедно с пълните актуални координати и после в една уърд-екселска табличка да се оформят и да се разпратят на хората, но да не са достъпни публично и на определено време (месец или два-три) да се обновяват! иначе всеки пише нещо и иди търси.

luci

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Кой кой е?
« Отговор #5 -: 14 Февруари 2010, 23:29:49 »
Цитат на: muncho link=topic=2224.msg35978#msg35978 date=1266180686
http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/board,37.40.html
Тука който е сметнал за необходимо си е сложил реална снимка :ok:

живи и здрави, ако се подсетят може и повече да го направят. А и така ще трябва 2ч. да чета докато срещна някой със снимка. Така, че така е по-лесно в една тема за това..  :) нека не мислим се топлата вода.

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
Re:Кой кой е?
« Отговор #6 -: 14 Септември 2010, 11:33:47 »
За да не отварям излишно нова тема, ще ползвам тази.
В последно време се регистрираха повече от 20-тина нови участници във форума. Искам да им напомня, че тази тема е мястото, в което могат да се представят на останалите. Това не е задължително, разбира се, но улеснява на комуникацията.  ;)

Saruman

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Кой кой е?
« Отговор #7 -: 16 Септември 2010, 18:23:55 »
Eто ме и мене в една много интересна машина, единствена по рода си, представител на серия 60. На калено и казвад "лебеда".