Автор Тема: Къде сме ние?  (Прочетена 1645 пъти)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Къде сме ние?
« -: 15 Октомври 2010, 12:53:28 »


Темата не е изчерпателно направена, но дава все пак някаква информация къде сме ние (сайта ни де)!? :hi:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.



Не съм събрал основни сайтове, но както се казва "става за представителна извадка" ...може би...

 ;D ;D ;D

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
Re:Къде сме ние?
« Отговор #1 -: 15 Октомври 2010, 17:10:55 »
Цитат
Темата не е изчерпателно направена, но дава все пак някаква информация къде сме ние (сайта ни де)!?

Не ми е ясно какво ми дава тази макар и не изчерпателна информация, но единственото което схванах, е: ето от къде има пари Иво и довършва трети хотел на Албена :sarcastic:


pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Къде сме ние?
« Отговор #2 -: 18 Октомври 2010, 09:19:06 »
Цитат на: Жоро link=topic=2733.msg47209#msg47209 date=1287151855
Цитат
Темата не е изчерпателно направена, но дава все пак някаква информация къде сме ние (сайта ни де)!?

Не ми е ясно какво ми дава тази макар и не изчерпателна информация, но единственото което схванах, е: ето от къде има пари Иво и довършва трети хотел на Албена :sarcastic:



Това си е своебразна класация...нали.
Стойност, посещаемост, възможност за печалба и още цял куп графи (които ако се прочетат и сравнят) дават тази информация.
А не е пълна щото ме домързя да постна по-известните онлайн места в мрежата (още повече че тогава нашият сайт ще се окаже не на 7-мо а може би на 70-то място в ...региона.
 :yes: