Автор Тема: Кой от тези три старт сета е по-интересен? Кой е по-близо до БДЖ?  (Прочетена 2830 пъти)

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Здравейте!

Хайде да обсъдим. Кой от тези два старт сета на Роко е по-интересен? Кой е по-близо до БДЖ? За вторият въпрос отговора май е ясен, но все пак ми е интересно мнението.

Сет 1
http://www.eurotrainhobby.com/product_info.php/Digital-starter-set-with-class-111-diese/Roco/cPath/1_2_4/products_id/6905

Сет 2
http://www.reynaulds.com/products/Roco/41272.aspx

Сет 2
http://www.gaugemaster.com/item_details.asp?code=RC41295

« Последна редакция: 05 Ноември 2010, 19:18:57 от 760mm »

choveka_vlak

  • Trade Count: (0)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
  • Рейтинг: 8
  • човек докато е жив се учи!,...
Първия, въпреки че в БДЖ отдавна няма двуосни вагони ...  :good:

KRAKOMOBILA

  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2727
  • Рейтинг: 236
  • 46-та серия долу от графика - Шкода рулз!
Аз пък съм на мнение, че е последния - тъй като - както и машината, така и вагоните могат да се срещнат на територията на България - макари и не с БДЖ Администрация.

D2

  • Trade Count: (36)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 296
  • Рейтинг: 21
  • II, III, IV, V и VI епоха в Н0 София
Зрасти Светльо ! И трите сета са хубави,но относно локомотивите,нито един не пасва на БДЖ -  просто такива локомотиви няма в Бьлгария.

CaLLlo

  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2604
  • Рейтинг: 202
  • Dampf Ep.1&2 bis ÜK

Прави са ... и трите са далече от твоите намерения, но най-далече е 2, т.ч. сам избери между 1 и 3!

KRAKOMOBILA

  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2727
  • Рейтинг: 236
  • 46-та серия долу от графика - Шкода рулз!
Цитат на: D2 link=topic=2793.msg48696#msg48696 date=1289034131
Зрасти Светльо ! И трите сета са хубави,но относно локомотивите,нито един не пасва на БДЖ -  просто такива локомотиви няма в Бьлгария.

Има, има.






Гарата е Пирдоп, държавата е България.  :)

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Интересно! Да, зная, че по принцип са далече от това, което аз ще правя, но понеже идват по-икономично в отношение на релси/захранване/мултимаус си струва (локовете и вагоните излизат безплатно, сравнени с ако си вземеш същите релси и мултимаус/централа). Което осмисля въпросът ми, дори и да не пасват. Може да ги продам по-натам.

Не знаех, че в Пирдоп пърпори и 204ка. 100-цата съм я виждал, но 204-ката ми е нова. От кога е? Имаш ли още снимки/филмчета?

А вагоните от същия сет къде могат да се видят? Май съм виждал подобен на един от тях на централна гара с надпис "МАРФА" или нещо такова.

KRAKOMOBILA

  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2727
  • Рейтинг: 236
  • 46-та серия долу от графика - Шкода рулз!
Марфа е Румънския частен превозвач. Иначе често се виждат на МДТВ-тата минаващи от Сърбия за Турция. А 204-ката е по-стара от V100-01.

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
А други снимки или филмчета?