Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Имам нужда от помощ при макетирането | Need help with layouts

Воден ефект

(1/13) > >>

gzo:
Моля споделете начин за по-реалистично пресъздаване на водни източници. Не свава въпрос за купешки имитации на вода, а за такава по метода "направи си сам". Източника няма да е дъкбок, говорим за планинско изворче и водопадче или маловодна рекичка.
Гледам продават разни свещи с морски пейзажи затворени в чашки, а вместо восък прозрачен гел. Някой пробвал ли е с нещо подобно или със някакъв силикон може би ?

pach:
Може би трябва да прочетеш малко из форума - в търсачката,
 излизат поне трима човека дето не само са правили вода, но са и споделили това/онова тук...
Мунчо, Нохаб, Пач и още някой ...
Не е нужно всеки да си прави отделна тема, нали?
 :pardon:

gzo:
Гледах може би в продължение 5-10 минути дали има тема с подобно заглавие, за да избегна дублиране, но такава не открих.
Де да знам, струва ми се че това са основни похвати в макетирането и е добре да са на едно място. Малко трудно става да се изчитат цели други теми в чийто контекст някой е говорил вече за това.  Пък и в търсачката да пишеш "воден ефект" нищо не излиза !
Моля някой модератор да трийне темата  :)

jopeto:
Воден ефект може да постигнеш, много лесно !  :spiteful: Трябва ти само  перфоратор. Почваш да дупчиш най-близката стена до макета, където предполагаш, че минават тръби за вода. Ефекта е много готин, водопади,езера, фонтани!  Постигаш 100% реализъм!  :good:

pach:
Ами много различно звучат и се пишат в търсачката думи като --->
"Воден ефект"..."направа на вода"..."водата"..."помощ при направа на водопад"...
търсачката не е изскуствен интелект, а обикновенна програма - ако и зададеш правилен въпрос - ще ти намери и отговор.
Но нали не си мислиш, че като си написал воден ефект, останалите така му казват или така го пишат???
А това пък последното от горния пример, се оказва, че има тема в две страници!!!!!!!!!!!
http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,152.msg801.html#msg801

та така...то става с четене Иванчооооо...за да знаеш де...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия