Автор Тема: За тези които разбират от PlayStation да ми обяснят  (Прочетена 1779 пъти)

mitko359

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (11)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 683
  • Рейтинг: 31
Абе хич не съм на чсно! Моля тези които разбират от тези конзоли да отговорят на тея два въпроса:
1.Игрите за play station 2 стават ли за play station 3
2.Ако play station 3 е хакнат как могат игрите от play station 2 да се играят на него (записани на диск или качени на харда)
Благодаря предварително!

staff123

  • Trade Count: (1)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 473
  • Рейтинг: 2
    • LinkedIn
Re:За тези които разбират от PlayStation да ми обяснят
« Отговор #1 -: 19 Април 2011, 00:13:53 »
За първия въпрос - 100% да. На PS3 можеш са подкараш игри за PS1 и PS2. Но обратния вариант не става.
За втория - не съм запознат.
 :)

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re:За тези които разбират от PlayStation да ми обяснят
« Отговор #2 -: 19 Април 2011, 11:57:54 »
Не съм от най-запознатите, но доколкото съм чувал тия конзоли НЕ разпознават всички модели и марки дискове /оптични/. Така че може на компютъра всичко да е наред, но като сложиш в PS и няма никой... :pardon: И трябва да провериш и презапишеш играта на подходящ диск. Примерно ми се оплакваха, че Xbox-а не разпознавал "печени" дискове освен Verbatim...

niki

  • Гост
  • Trade Count: (0)
ДО скоро хакването на 3 не беше успешно, за 2 има много варианти, но ако имаш 3, имаш много перспективи  пред себе си. слагаш една слаба машина за нета да ти дърпа  и сваля филми и игри/с голям хард/ и после си играеш или плейваш филми през стейшъна-а ако и вържеш прилично озвучаване е супер добре :good: